Jump to content
GIGN Forum

Eve Online


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Pavisam īsi un fiksi, jo man reāli gribas gulēt. Vai varbūt nereāli. Es pat nezinu. Tik vēls, tā nāk miegs. ;<

Enivei, es un Tenchy taisamies spēlēt EVE-Online.

Kāds vēl negrib? EVE nav nolaifošanas spēle un to arī netaisamies darīt. Nav gan ne jēgas, ne vēlmes to darīt, jo tomēr ir vasara.

Oddish, ko tu dari? Toreiz Vexor tā arī nedabūji? es vairs neatceros, tas bija tik sen.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Varētu pamēģināt, bet cik jāmaksā par konta izveidošanu un mēnesī cik? (Nezinu vai vispār jāmaksā, bet ja jau laba spēle, tad par brīvu nebūs).

Vispār EVE online ko tur darīt? šķaidīšanās, reidi or what?

Link to comment
Share on other sites

wlmedia, tici man, tev nepatiks. :)

ar tavu attention span eve neizvilk. :/

bet ja nu tomēr, uzmet man emailā savu epastu, atmetīšu 21 dienas triālu.

un lasi, lasi, lasi, lasi, lasi, lasi.

gan tutorialus, gan izlasi teksta palagus, kas in-game grāatiņā rakstīts, gan to, ko raksta cilvēki newbie channelā, kurā pa defu būsi iekšā sākot spēli.

21 diena ir stipri par maz, lai saprastu kas ir EVE, bet nu mēģināt jau var. :)

Link to comment
Share on other sites

Sākumā ir arī kvesti. Parastie kas tev iemāca spēles "basics" un epic arc questi, kuri ir gari un ar story linu, tie palīdz kcik nostāties uz kājām. Pēc tam vari sākt meklēt korpurāciju, domāt kas tu vēlies būt. Iespējas ir daudzas. PVP, MINING (kas ir diezgan interesanti) u.t.t. Ar korpurāciju vari iet raidot 0.0 drošības līmeņa galaktikas, kuras čum un mudž no citiem purniem kuriem gribas problēmas! :)

Vārdu sakot ir tā vērts, ja spēlei ir tikai 1 serveris, kurā pastāvīgi subscraiberojušies ir 350k cilvēku. Pa dienu ap 20k online, vakaros un naktīs daudz vairāk!

Edit - un tas ir skats uz spēli no newbie viedokļa, esmu paspēlējis labi ja pāris dienu!

Edited by Tenchy
Link to comment
Share on other sites

Man triālā vēl 6 dienas palikušas...

Līdz šim spēlīte tīri interesanta, bet ar triālu ir par maz, lai tā kārtīgi varētu viņu izbaudīt.

Ja kādreiz būs pietiekami labs finansiālais stāvoklis, lai varētu atļauties naudu šitādām spēlītēm, tad arī bliezīšu uz nebēdu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim spēlīte tīri interesanta, bet ar triālu ir par maz, lai tā kārtīgi varētu viņu izbaudīt.

Ja kādreiz būs pietiekami labs finansiālais stāvoklis, lai varētu atļauties naudu šitādām spēlītēm, tad arī bliezīšu uz nebēdu. ;)

Spēlei gametimu var nopirkt arī par spēles naudu, tik neatceros cik tur bija.

Vispār jau galvenais laikam dabūt pirmo mēnesi, tad ar salvage, savāksi visiem nākamajiem naudu bez problēmām un paliks pāri arī kādam aliņam. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas, ko var nopirkt in-game, maksā ~300'000'000 ISK, kas ir nežēlīgi liela nauda priekš iesācēja, nereāli dabūt triālversijā. Cik noprotu, ar mining var grabināt kapeikas, common ore ir visur un lēti - kapeikas, bet retākā un vērtīgākā tikai 0.0 sektoros, kur, cik varu saderēt, ir tikpat droši kā pie mana vectēva, kad šis ir " kād' diu litr' a' to šņāb' ierāv's "...

Plus normālus kuģus var iegūt tikai ap pirmo vai otro mēnesi, kad ir viss nepieciešamais izpētīts un sakrāta diezgan pamatīga summa (ap 4'500'000'000 ISK)

Vai kādam ir informācija, cik ilgā laikā var uzcelt titānu, ja ceļ mazāks bariņš (t.i. cik mēs te esam) XD

Link to comment
Share on other sites

Plus normālus kuģus var iegūt tikai ap pirmo vai otro mēnesi, kad ir viss nepieciešamais izpētīts un sakrāta diezgan pamatīga summa (ap 4'500'000'000 ISK)

Vai kādam ir informācija, cik ilgā laikā var uzcelt titānu, ja ceļ mazāks bariņš (t.i. cik mēs te esam) XD

Da labi, titānu. Ja visi krievi pus gadu ņēmās lai vienu titānu uztaisītu, cik ilgi mēs to darītu? :D

Mēs pat nenosargātu sistēmu lai sāktu to būvēt!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...