Jump to content
GIGN Forum

Iesakas Kādu Forshu Stratēģisko Spēli Uz Pc


serif
 Share

Recommended Posts

Warcraft III

Abas ir blizzard ražojums, un pērkot oriģinālo spēli, varēsi kapāt battle.net

Tavai zināšanai kačājot neorģinālo arī var kapāt battle.netā :)

Vecais labais Red Alert, kas man patīk daudz labāk par visiem C&C

Heroes of might and magic III, IV un V

Link to comment
Share on other sites

o davai peerc starcraft aizvakar atsaaku speeleet.

www.blizzard.com/store

shie uztaisijushi veikalu vari vai nu online pirkt speles vai savam vecajam blizzard spelem ierakstit online originalos cd kejus un kachat katra laika kad vajag speeli uz pc

Link to comment
Share on other sites

www.blizzard.com/store

shie uztaisijushi veikalu vari vai nu online pirkt speles vai savam vecajam blizzard spelem ierakstit online originalos cd kejus un kachat katra laika kad vajag speeli uz pc

LOL, Es jau kaadu gadu kapaju battle.net, novilku SC:BW no dc++ un speleju ar arzemniekiem, jo latviesu kanalaa seez parasti 1 vai 2.

Mans ratio ir 142 Wins | 78 Lose | 15 Draw.

Link to comment
Share on other sites

Mans ratio ir 142 Wins | 78 Lose | 15 Draw.

nu bet lol kada jeega seedeet kaut kaados feikajos battle netos ja var seedet normali origjinaalaja kur arii ir miljoniem speletaju. jaa broodwaru es arii speeleju. agrak vispaar stati bija 23289379283478923472348 wini un 1 loos bet kur nu vairs tie laiki visi accounti jau izdzeesti bet ja nopietni tiesham kaadas 5k speeles minimums bija nospeletas

un kaads tev veel draw? ir tikai disconecti ( vai nu tu pazaudeji i netu vai speciali izsledzi :D vai arii tevi atsleedza kaads ar hacku :) )

vispar zb tagad tik daudz maphackeri saradushies...un blizzards vairak pret shiem tai vecai speelei neko nevar izdarit :)

taaka sc2 buus 239847239423 reizes labaaks.

rekur varu iedot vienu toolu kas daudzus hackus speeles saakumaa atklaaj jaunaka versija shita ir http://home.arcor.de/KloMeister34/sctools/

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

no man's land (ideala nav populara bet aizrauj ljoti un patiik doma ir vairaki veidi kaa spelet singleplayer vai prosta ar dazadiem modiem

stronhold 2 ( labakais no stronoldiem)

american's army

ski resort extreme ( laigan gruti dabut bet in4iiga)

blickreg (ari norm kara speele)

vispar vinju ir daudz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl Domino iemācītos kaut cik sakarīgi rakstīt ..

Stronghold 2 - danger.lv / outlaw.lv

America's Army - outlaw.lv

Ski Resort Extreme - drošvien kaut kādā isohunt ir.

Blickreg - man liekas, ka šis ir nepareizi uzrakstīts ( tāpat kā visas pārējās, lawl )

Link to comment
Share on other sites

:blink: Vai tad tā ir stratēģija? Es zinu tikai America's Army, kas ir first person shooter.

tur kkas laikam tad klat vel raxtijas un nav no jaunakajam

siten kautkads top 10

http://compactiongames.about.com/od/topgames/tp/topRTS.htm

te atradishi viso ko vajag

http://www.gamespot.com/games.html?type=ga...&platform=5

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

emm ja meklē vēl :D stronghold un stronghold crusader ir lābākie... pārējie strongholdi gan iesūkā :(

un kāds tur pieminēja arī DoW... domāju ka vari paskatīties Warhammer: Dark crusade vai warhammer: Soulstorm, pamatā abi gandrīz vienādi :D bet soulstormā ir lielāks placis ko iekarot un ir klāt 2 rases.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...