Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

Karфcз tв! Mani atlaida no darba! Ja iedos avansu bырu ja nз, tad aizтemрos naudu! Ja neviens neaizdos, nebырu! Зrik, Tev es paziтoрu piezvanot!

Atvainojos par gramatiku, nenormвla poha

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tiko saku apsvert domu vai vaig braukt uz GIGN... tiri norm nauda izies ! Tad labak Pa to naudu noperku ieroci un saksu rakt meza bunkurus un klusu par partizanu !!! Saksies KARS Bitit matos

nevaru ieroci atrast ! :D Mby kads tirgo ! :)

P.S. GIGN 08 tomer busu...

Macho: sarakstam pievieno "Sidney" !!!

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka daži braucot uz gign tusu , gatavojas kā priekš strelkas. Nē, nu maybe vnk jūties kruts, ja gāzene pie sāniem.. Smiekli nāk.

Cilvēki uz turieni dodas ar domu - labi pavadīt laiku, ja tev ir kaut kas cits prātā, tad labāk nemaz nebrauc ,visiem būs tikai labāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki uz turieni dodas ar domu - labi pavadīt laiku, ja tev ir kaut kas cits prātā, tad labāk nemaz nebrauc ,visiem būs tikai labāk ;)

Pilnigi piekritu...

Es ari varu kadu nopietnaku ieroci panemt lidzi, bet vai no taa es bushu krutaaks? Nee, izskatiishos peec konkreta slabaka, ja janesa tadas lietas lidzi...

Link to comment
Share on other sites

:)

nee nu vo blja zin ja es nezinuatu ka man 5 kilometru apkartne ir draugi, dalju no komuunas pazistu es ari njemtu liidzi.. jo kas zin tadam biifam aiziet mortal stails un ko tad nabaga huseins var izdarit.. cik jeeli.

protams zinot ka vis ir mierigi ( ak biif) es nekad vairs nenjemshu. bet atceries ali ka izgaja tev jaungada nogale.. a ko tu zini ka kadam neaizveras..

bet no otras puses. vai tadi cilveki brauc uz pozitivi noskanjoto pasakumu?

Link to comment
Share on other sites

Nu jaunajā gadā čalis bija širminieks, bet neba tapēc es tagad staigāju ar gāzeni, beisboleni pie sāniem un kaujas nazi kabatā...

A runājot par biifu , padomā kādēļ tas viss notika.

Tieši, ja viņš piekodīsies un sāks ar viņu plātīties, var atrauties smuki.

Principā, es ieteiktu tādiem cilvēkiem nemaz nebraukt un nebojāt pasākumu sev un citiem :)

Link to comment
Share on other sites

A runājot par biifu , padomā kādēļ tas viss notika.

Tieši, ja viņš piekodīsies un sāks ar viņu plātīties, var atrauties smuki.

Principā, es ieteiktu tādiem cilvēkiem nemaz nebraukt un nebojāt pasākumu sev un citiem :)

agree. bet nu tomer tu zini ka ja cilvekam ir vajadziga ja nu nep arakuma, tad kaut miera sajuta un to vinsh nemak nodroshinot kaut vai drosmei iedzerot, tad tiek iegadati shadi ierochi, bet nu enivei nevajag te neko taadu..

Link to comment
Share on other sites

Da ko jus... nekas man nebus lidzi ! Vsjo pukjom :thumbsup: Nja,bija pagajuso reizi lidzi,bet vaitad es izvilku,platojos u.t.t viss bija kartiba iznemot ka neatradu celu sakuma un man krita virsu sunis ! XD

Protams Guudigais ka braucu tada pasa iemesla ka tu ! Atpusties un satikt GIGN sejas ! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja kādam aizveras, tad ir pārējie, kas var palīdzēt nomierināt. Nav jau tā, ka visiem aizveras un vienam nabagam brūk virsū - Resident Evil variants :D

Labi, kapēc vispār tiek iejaukts negatīvisms šajā pasākumā ? Kāds vēl sabīsies un nebrauks. Viss būs čikiniekā :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...