Jump to content
GIGN Forum

Admini


Iemaciet_spelet
 Share

Recommended Posts

Nevarēju noturēties un izdomāju, ka šeit kaut ko vajag ierakstīt! Vakar macho nodevu personīgi, cik man tas bija iespējams, bet .......

Tātad vajadzētu tik skaidrībā ar ŪBER adminiem GIGN, vakar spēlēju ap 12 dienā ( jo ātri skola beidzās) un skatos, ka pazīstami tik kādi 3 - 5 nick'i! Es sāku spēlēt, ko redzu : "Kādi 6-8 spēlētāji aizrautīgi di** pa mikrafoniem uz citiem spēlētājiem", serverī bija pokor, viņš vienam uzliek votekick, bet tas jau pēc 1 min ir atpakaļ un di** tālāk! Tad man rodas jautājums, kur ir visi tie jūsu daudzie, krutie un apdomīgie admini, ja pa dienu GIGN ir tāds haos, ka .....

Es iesaku apdomāt, kam tiesības apgriezt un kam papildināt, jo pa dienu ir tikai daži admini, kas ir ar komandu xk, piemēram, Bijach, maybe vēlkāds!

Saprotu kad tiesības dodiet tad, ja ir liels online time, normāls kex vispārībā, utt, bet jūs laikam neesiet iedomājušies par to, ka to online time visi krutie admini savāc pa nakti vai pa vakariem! Pa dienu admini nav vajadzīgi!?!?

Iesaku GIGN memberiem padomāt, piedomāt pie šīs lietas un kaut ko darīt!

Sorry smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

nu bet shamejasi jau tiri pareizi arii runaa...ka visi nu tad tikai novacas pa vakariem kad pilns sevaks un var mazliet pazimeties ar savu vareshanu un krutumu...krutometrs tad ir uz 10 dry.gif

post-17-1101552461.jpg

Link to comment
Share on other sites

Katrs jau var izmantot - Voice recieve volume 0. Un tad nenaksies klausities visadu shitu! thumbsup.gif

Sāksim ar to, ka priekškam man tas jādara, jo ja kāds normāls keks grib pateikt kaut ko normālu, (kā spEEdy to dara dažreiz esmu pamanijis, ka viņš aztec'ā pasaki vado, ķipa lai sedz ūdeni) tad sanāk kad es to nedzirdēšu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...