Jump to content
GIGN Forum

Bļaģ, Ienīstu.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lox:

Un tu esi Jūnija lielākais atklājums šajā forumā. Pats paprāto kādā nozarē.

Visi, kam mājas kaķi uzvedas hujova mājās paši ir baigie pimpji un neko par kaķiem nejēdz. Mans kaķis hujņas nekad nav taisījis, tāpēc arī nekādus krutos kabatā iediršanas vai cepures pievemšanas stāstu man nav. Un ruty tu par savu mājas zvēru dārzu man liekas gadiem varētu stāstīt.

Link to comment
Share on other sites

Eu! Kas te kaķiem kkādas atriebību dienas???? Vakar pārnācu mājās un jūtu, ka kkas nelaboi smako... Ieeju istabā un skatos, ka uz mana lamināta kkādas svītras sazīmētas pa visu istabu. Izrādās, ka manam persietim pēc diršanas sūds bij palicis spalvās pie pakaļas un čalis, lai tiktu no tā vaļā braukāja ar savu pakaļu pa manu grīdu. Nē nu māksla jau laba bija sanākusi :) Ā un nedaudz uz dīvāna bij arī uzzīmējis.

Karoče no kaķiem tagad jāuzmanās. Un, lai tiktu no savas kastes līdz manai istabai bija jāiziet visai virtuvei un koridoram cauri, bet tur es neatradu nevienu sūda triepienu...

Link to comment
Share on other sites

Visi, kam mājas kaķi uzvedas hujova mājās paši ir baigie pimpji un neko par kaķiem nejēdz. Mans kaķis hujņas nekad nav taisījis, tāpēc arī nekādus krutos kabatā iediršanas vai cepures pievemšanas stāstu man nav. Un ruty tu par savu mājas zvēru dārzu man liekas gadiem varētu stāstīt.

Atradies gudriitis...

Ne mes tos kakjus audzinam ne kaa. Senci pirka senci lai rupejas.

Link to comment
Share on other sites

Vairak jau nepiedirsh un mana istaba neviens kakjis ne reizi nav padirsis. Tikai izvemies! Ir atskjiriba? IR! Gribu redzet ka kakjim iemaciisi nevemt tava istaba. Kur vinsh taja bridi atradisies tur vinsh ari izvemsies. Ar dirshanu ir savadak.

Link to comment
Share on other sites

atceros bljin savu kakji paris gadijumos. tjipa ja vinjam kautko pa pratam nezdara, tad vish vienkarshi atnak pie manas istabas un acis skatoties ar tadu saktienu "dabuji mauka ko gribeji? "dirsh. un skatas un dirsh

Link to comment
Share on other sites

:) Ā un nedaudz uz dīvāna bij arī uzzīmējis.

Karoče no kaķiem tagad jāuzmanās. Un, lai tiktu no savas kastes līdz manai istabai bija jāiziet visai virtuvei un koridoram cauri, bet tur es neatradu nevienu sūda triepienu...

:muuuahaha: ržu ņimagu :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

atceros vienai manai sirdspukitei majas ir kakis - ble izteikti kretinisks runcis, kura platais purns vien prasa paskaidrojumus ar salocitu zurnalu. Tas maita, kamer reiz guleju gulta pa nakti, ieleca ieksa un iecirta nagus man tupli. Labi ka mei4a guleja, es lenam piecelos sedus, satveru maitu aiz skausa un ar elkoni iedebu pa zokli, ar otru roku aizspiezot no apakasa ta kretina muti, lai vins neizdvestu kviecienu. No rita tas pimpis skatijas uz mani ar tadu zverigu skatu, bet nu nekad vairs sitada mauciba neatkartojas no sprukstina puses. Dresura - audzinatas sabiedribas galvena sastavdala.

Ienistu kakus un kad uzzinu, ka potencialajai sirdspukitei viens tads kretins ir majas, tad pat nemeginu aizvilkt savu pecpusi uz pirmo randinu.

KAkus vajag sist sist un velreiz sist :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Ienistu kakus un kad uzzinu, ka potencialajai sirdspukitei viens tads kretins ir majas, tad pat nemeginu aizvilkt savu pecpusi uz pirmo randinu.

KAkus vajag sist sist un velreiz sist :sparta:

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

PSC, aizdodiet kāds kiškas, savas nejauši izšpļāvu kautkur rēcot :D:D:D

nē nu ar tiem kaķiem ir vāks, mans vismaz nomierinājās pēdējā laikā.

Atceros, bija viens gadījums, kad zem gultas biju atradis kādus 15 sūdus to4na, un smaku tikai sajutu tad, kad beidzot ventilāciju ieslēdzu.Pēc tā laika, kad es atstāju viņu garāžā kopā ar suni uz dienu beidzot nomierinājās, bet tā pat, tagad veic protestu akcijas pret suni, dirš tam būdā. :D

Link to comment
Share on other sites

Un es domāju, ka man vienīgajam ir izteikts naids pret šiem pretīgajiem radījumiem. Nē, īstenībā agrāk nebija, bet līdzīgi kā Rayusa gadījumā, manai pirmajai nopietnajai meitenei mājās arī bija kaķis. Un viņa to kaķi laikam mīlējā vairāk par visu pasaulē. Es nemaz negribu iedziļināties sīkumos, bet visā visumā tas bija samērā baisi, tik tiešām. Protams, no kaķa puses diršanas kurpēs un slapju zeķu atrašana pie gultas no rīta bija defaults, bet ja es viņam piedūru kaut pirkstiņu [kas arī bija grūti, jo viņš bija nenormāli agresīvs pret mani un citiem, izņemot saimniekus], mīļā ar mani nedēļu nerunāja. Vienā no pēdējām tikšanās reizēm es viņam gan tā sirsnīgi ievilku ar čību, par ko man joprojām ir gandarījuma sajūta. :) Pašam gan kaķis ir gan savās, gan dzimtajās mājās, un ar tiem problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, shitas bija speeciigi. Atnaakot no darba pat veelme guleet paargaaja palasot sho.

Btw, Jimba, manam kakjim ir bijis taapat. Es tikai to visu redzeeju, kaa vinjsh ar pakalju sliid pa istabu. Veelaka visu satiiriju, bet taa skata deelj bija veerts... :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...