Jump to content
GIGN Forum

Bļaģ, Ienīstu.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Aizgāju gulēt plkst 04:00. Pagulējis 2h 40 minūtes es pamodos no neaprakstāmas smakas, kura brutāli drāza manu nāsi. Pamodos, jo smaka bija tik nevaldāma, ka vemt vien gribējās. Atšķirībā no parastās gāzes (tā kura plītī), šitā sķebīgā smaka lidoja precīzi mana deguna līmenī. Situācijas nopietnību nojausdams cēlos meklēt sūdu. Momentā atvēru logu un istabas durvis (lai jau mammai arī tiek kripatiņa manas miega laimes), un devos sūda meklējumos. Tiklīdz manas durvis atvērās viens no manas mammas kaķiem nagli SJEBALSJA no manas istabas, ar tādu skatienu viņa pretīgajā, nobarotajā purnā, ka bija skaidrs - tas ir bijis protesta akts. Tālu jāmeklē nebija - sūds, nē, pat veseli divi, mētājās tieši pie manas gultas stūra. :shit: :shit:

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CATS UNDER ATACK .... Ta ir ka tam resnajam runcim nedod est vai moci Bet vispar laikam tu vinju biju iespundejis sava istaba un sis netika uz savu slimskastiti taka pats esi vainigs zel gan tevis :D

Link to comment
Share on other sites

foršāk ir, ka kaķis noliek kluci pie tavām durvīm... un tu no rīta verot durvis vaļā to kluci izsmērē pa visu grīdu...

p.s.

meklēju indi ar ko var nomušīt kaķi lēni un mokoši bez sirdsapziņas pārmetumiem

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši jāmāk audzināt. Kaķis vienkārši saprata cik liels lohs ir Sharingan un gribēja šo mazliet pārmācīt. Mans kaķis, jo esmu tik jauks un labs cilvēks, nekad tādus brīnumus netaisa. Ir gadijies, ka atvemj spalvu, jo ir persietis, bet to arī tik māsas istabā. :) Pats vainīgs šerij, pats vainīgs. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, nesaprotu kur jūs tik stulbus kaķus atrodat, mans kaķis (un 2 kas bija pirsmtam) nekad tādas stulbības nedara, ja nu vienīgi pievemj paklāju ja nopizģī no kautkurienes kaulus vai čipšus, kādreiz vēl vēma kad sarijās savas spalvas (kas notika samērā bieži), bet tā problēma tika atrisināta ar vitamīniem.

Link to comment
Share on other sites

Bļaģ, pagulēju vēl pāris stundas, bet tāpat jūtos morāli izvarots. Da piedirsa tāpēc, ka iespundēju netīšām uz nakti istabā. Kaķi ir divi - viens manā iespundēts, otrs aiz durvīm provocēja, tāpēc arī notika protesta akts.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, šis topiks valda.

Man arī mājās ir 2 kaķi. Viens ir normāls, un dirš tikai ārā, savukārt otrs ziemas periodā, kad ārā ir pārāk auksts, un viņam ir bail izvilkt savu kuslo ķermeni ārā, nekatrējās nokārtoties dzīvoklī. Protams, tas jau nenotiek tam paradzētajā smilšu kāstē(nu labi, apmēram 1x menesī viņš tur izdomā pamīzt. a bet varbūt tas ir otrs kaķis). Dažkārt, ejot iekšā dzīvoklī, es ieraugu burvīgu skatu kā kaķa sūds izsmērējas pa paklāju. Pirms kāda laika, kad vecāki nav uz ilgāku laiku mājās, es sāku viņu vienkārši nebarot. Tad viņš sāka rīt visādas puķes un beigās izvēmās. Nu tagad es vienkārši viņu izmetu ārā.

Link to comment
Share on other sites

:D

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.

sdkfhbsdkjfbskjfnsdfj

LOLol..d.fsd,.f

Ej tu nost, es mīlu internetu, omg..

/minority asarās. XD

Link to comment
Share on other sites

Man stulbais persietis arii pa retam atvemj spalvu. Un forshakais ir tas kad vinsh iet uz savu kastiti vinsh vienmer pardirsh pari malai. Bleee kadas dusmas + neaprod savu smirdigo sudu :@@@

A otrs kakjis man vairakas reizes pievemis gultu ir. Pats labakais bija vienreiz kad pamodos no tadas iftiigas vemeklju smakas un vnk tieshi pie deguna uz spilvena izvemas. Tas ir psc...

Araa tie kakji vispar neiet jo ir majas kakji. :D + araa suns nokodiis. Man te forsh zoodarzs. Kad masa dzivoja te tik saka senciem es gribu kakji es gribu kakji :D vot bleg man jadzivo tagad ar tam 2 nelaimem :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...