Jump to content
GIGN Forum

Topiks Priekš Filmam


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

Stargate nezinu kura dala ,bet tur bija runa par zemi poh dazas serijas nolupiju pec tam atbesijas. a TGD psc pa TV6 kadu darbadienu iet 2 Stargate Atlantis katru dienu skatos vispar intrasanta :)

Tici man, tev tur vēl neko interesantu nerāda :)

Deru, ka tiksi līdz otrās sezonas pēdējajai epizodei un tālak tev sāks atkal no sākuma rādīt tad tu tā sāksi psihot :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

+1

SG Atlantis vienkārši tik foršs seriāls. Nevaru sagaidīt 5. sezonu 11. Jūlijā :)

Pa tv skatīties šitādus seriālus ir porsto laža, viņi vienmēr beidzas pašās foršākajās vietās.

SG1 nebija tik interesants. Tas tomēr man liekas nedaudz vecmodīgāks, līdz ar to, ne tik interesants.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

SG Atlantis vienkārši tik foršs seriāls. Nevaru sagaidīt 5. sezonu 11. Jūlijā :)

Pa tv skatīties šitādus seriālus ir porsto laža, viņi vienmēr beidzas pašās foršākajās vietās.

SG1 nebija tik interesants. Tas tomēr man liekas nedaudz vecmodīgāks, līdz ar to, ne tik interesants.

Nu, bet Oru Arks bija tīri vinčīgs :) un tur lielu lomu spēlē Asgardi :)

Vienīgais šits būs tas, ka piektajā sezonā ekspedišn līderis būs vecais labais pimpis Vūzlijs :( Kroplis tāds bļa, nafig Kārteri nevarēja atstāt.

P.S. Cik lasiju tad pēc SGA būs SG Universe, cerams, ka tur Lantiāņi lielu lomu spēlēs :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

:) es pirmās 4 sezonas bišku virs divu nedēļu laika noskatijos. tātad 24x4=96 96/14 = ~6.8 dienā. tik nice seriāls. :)

ai, ko tu te dirs :) 1 sezonā ir nevairāk, kā 22 sērijas.

un kā vēl. pietam humors riktīgi forš kā arī specefekti ir okei priekš seriāla, kur darbība norisinās visumā n'stuff.

specefekti un kvalitāte ir labāka tikai dēļ tā, ka sga ir jaunāks nekā sg1, pēdējajās sezonās iekš sg1 ir manāms, ka specefekti un kvalitāte ir uzlabojušies.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

:) 1 sezonā ir nevairāk, kā 22 sērijas.

specefekti un kvalitāte ir labāka tikai dēļ tā, ka sga ir jaunāks nekā sg1, pēdējajās sezonās iekš sg1 ir manāms, ka specefekti un kvalitāte ir uzlabojušies.

ookei! 22-24 svārstās pa sezonām. vnk ieskaiti lielās! parastā ir 40 min, bet parasti pirmā un/vai pēdējā sērija sezonā ir virs 1 h. :meele::)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...