Jump to content
GIGN Forum

Topiks Priekš Filmam


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

TGD ari shitas TOPIC ir.

Nesen es uz halavu uztaisju vienu TOPIKU par 1 Filmu (Wrong II Turn). Daudzi cilveki atsaucigi bija un rakstija savus komentarus par to Filmu ,bet tad saka runa iet par OTHER Filmam un komenteim ka patika/nepatik ,nu TPC es izveidoju sho TOPIKU laij cilveki varetu kadu Filmas nosaukumu uzrakstit sheit un parunat vaij ir verts vispar skatities :thumbsup:

1. Noteikums - Vienigais ko jums vajadzetu izdarit ir piemest klat Filmas Traileru kuru var atrars Google.lv vaij Youtube.com :) ,bet ja nav tad metata ta pat ieksha :thumbsup:

Mana 1. Filma kuru es iesaku noskatities ir - Wrong II Turn jo specifekti tur ir vnks perfekti un baismigi ari ir ,neka 2007.Gada Filma

Trailers uz Wrong II Turn - http://www.youtube.com/watch?v=w0wGyR30b0s - C00L a LIke :mIm:

Mana 2. Filma kuru es atkal iesaku ir The Hills Have Eyes II - Paldies LAVRx ka izlaboji manu Kludu :thumbsup:.

Trailers uz The Hills Have Eyes II - http://www.youtube.com/watch?v=sGemchnSCTc...feature=related - C00L a LIke :mIm:

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bļaģ, tu vari rakstīt neizceļot beztēmā vārdus boldā (un citā krāsā)? Paldies!

Lai nebūtu offtopiks iesaku noskatīties: Private.Mother.And.Daughter.Anal.Vacation.XXX.DVDRip.XviD-FLESHLiGHT.

Treileri nelikšu, jo šeit vēl visiem nav 18.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu offtopiks iesaku noskatīties: Private.Mother.And.Daughter.Anal.Vacation.XXX.DVDRip.XviD-FLESHLiGHT.

Treileri nelikšu, jo šeit vēl visiem nav 18.

Ne sory man iepatikas tapat ka Dr.Pain :)

Kopsh kura laika P0rn ir Filma ? ja es k.ko nejaucu :(

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

zb, normāls topiks uztaisīts un baigā jēga tagad piesieties par to rakstīšanu. Lai raksta, kāda jums šķirba?

Btw, tiešām forša filma ir Hot Fuzz. Tīri rēcīga un aizrauj, sākums nav diez ko interesants, bet pēc tam sākas action :P.

It kā treileris -_-

Link to comment
Share on other sites

a kādēļ iepriekšējajā topikā to nevarēja turpināt? ķip tagat būs foršāks bazars, jo ir jauns topiks? turpinam bazarēt pa veco topiku. btw tāpat ir gana daudz vietas, kur var tiešām bezjēgā spamot, kā video un nakts/rīta topikos.

Link to comment
Share on other sites

Btw, tiešām forša filma ir Hot Fuzz. Tīri rēcīga un aizrauj, sākums nav diez ko interesants, bet pēc tam sākas action :P.

It kā treileris -_-

Hot Fuzz ^^ ta Filma ir vnks perfekta komedija :) par genija policistu es to filmu noskatijos kadas 10 reizes :) aceros 1 labu vietu kur dzeks prasija par ieroshu atlauju a pec tam uzgaja arteleriju :D + tam 4alim ir velveina laba Filma Shaun of The Dead.

Traile -

P.S. cash^ okidoky :lololol:

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Nu ko asāku izjūtu cienītājiem, nezinu vai filma tiešām mūsdienās vēl pieskaitāma šausmu filmām (mūsdienu šausmu filmas drīzāk atgādina Šurika piedzīvojumus)

The Texas Chainsaw Massacre

Trailerīts, kas ne tuvu neataino filmu:

http://youtube.com/watch?v=iMiYjJqx8m0

Un protams Filmas otrā daļa:

Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

Trailerīts, kas atkal ne tuvu neataino filmu, skumji bet fakts, tiem kas reģistrēti youtube un kam ir pāri 18 iesaku apskatīt labākos kadrus no šīs filmas...

Un protams, labākais jau ir tas, ka abas filmas veidotas pēc patiesiem notikumiem, par to iesaku aizdomāties filmas vērojot....

Patīkamu skatīšanos !

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā varētu pat pacensties un ielikt foršu filmu sarakstiņu, bet tākā topikposts ir smirdīgi izboldots un autors ir, manuprāt, smirdīgu šausmeņu fans ar vēl, manuprāt, smirdīgāku avataru, tad neko te nelikšu, aheuahuea!! :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Visiem iesku noskatīties filmu Stargate: The Ark of Truth, bet lai viņu varētu skatīties ir jāzin par, ko vispār iet runa un značit ir jāsāk ar Stargate, tad ar 10 sezonu pabeigto seriālu Stargate SG1, tad ar "turpinājumu" Stargate Atlantis un tad var skatīties The Ark of Truth, protams, brīdinu, ka ar šiem šedevriem var nedaudz aizrauties.

P.S. ā, jā, žanrs... Zinātniskā fantastika.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Stargate: The Ark of Truth, bet lai viņu varētu skatīties ir jāzin par, ko vispār iet runa un značit ir jāsāk ar Stargate, tad ar 10 sezonu pabeigto seriālu Stargate SG1, tad ar "turpinājumu" Stargate Atlantis un tad var skatīties The Ark of Truth, protams, brīdinu, ka ar šiem šedevriem var nedaudz aizrauties.

P.S. ā, jā, žanrs... Zinātniskā fantastika.

Arī vecā stargate filma nav slikta , starpcitu aizrāvies jau esmu un seriāls tiešām labs :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...