Jump to content
GIGN Forum

M?


Alise
 Share

Recommended Posts

nu bljiiiiiin <_< man ir 1,93cm gari pieaudzeetie nagi un man tiko noluuza divi .......... saapiigi+asinjojoshi, bet man ir viens jautaajums sakaraa ar to....

vai jums - viirieshiem patiik pieaudzeetie nagi????????????! vai tas ir taa veerts?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<_< man ir 1,93cm gari pieaudzeetie nagi un man tiko noluuza divi .......... saapiigi+asinjojoshi, bet man ir viens jautaajums sakaraa ar to....

vai jums - viirieshiem patiik pieaudzeetie nagi????????????! vai tas ir taa veerts?!

Ir jau smuki, bet nu ja tas ir tik drausmīgi mokoši, tad var mierīgi iztikt, galvenais lai nav apgrauzti un netīri :)

Link to comment
Share on other sites

<_< man ir 1,93cm gari pieaudzeetie nagi un man tiko noluuza divi .......... saapiigi+asinjojoshi, bet man ir viens jautaajums sakaraa ar to....

vai jums - viirieshiem patiik pieaudzeetie nagi????????????! vai tas ir taa veerts?!

ar tavu smuko ģīmīti, tu varētu kvai plika skraidīt apkārt - visiem patiktu :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Man labāk patīk dabīgi... Ar tiem garajiem aka. pieliktajiem ir tā - pats esmu dažus aplauzis (protams, nejau savus XD un tad tā škrobīgi) Manai māsai nagi arī ir dabīgi, tie nav tik gari, bet vismaz neizceļas un galvanais, tiem ir jābūt koptiem..... Manai mīļotajai arī ir savi nagi un dievinu tos :D mmmm =]

Tāpēc esmu par īstajiem nadziņiem... :thumbsup:

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

būtu uz rudeni vismaz audzējusi klāt nejau uz vasariņu ;)

+ esmu ar par garākiem bet dabīgiem nadziņiem... + protams ar skaistu krāsojumu

+ nekjer krenķi līdz jāņiem sadzīs ;)

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

:)

nee nu man jau dikti gruuti nav ar vinjiem, (protams es netaisu eest, es maajas darbus nedaru,jo es to reaali izdariit nevaru) ... bet meenesii es manikiiram menesii teereeju 1ooLs... BET vai jums viirieshiem ir tik svariigi gari skaisti nagi?!

Link to comment
Share on other sites

Skaistums prasa upurus... Bet tagad Tev jautājums - vai Tev pašai tie patīk, un vai neapnīk, ka tie (man tā liekas) diezgan traucē izdarīt vienkāršus darbiņus????

Link to comment
Share on other sites

:) protams, ir smuki, ka meitenei ir kopti nagi u.t.t! bet, kas par daudz tas par skaadi! :)

nu kaa par skaadi... ir tak skaisti ka meitenei ir GARI skaisti nagi ...

bet man pashai vinji tik gari,kaa man nekad neizaugs un taapeec es pieaudzeeju, bet tagad tas fiziski saap...

Link to comment
Share on other sites

man nepatīk. man blakus klasē sēž meitene ar ~ 1 cm gariem un man nepatīk!. normāli nadziņi, kas pārus mm gari, bet centemetros - nē. patiešām. nepatīk. brrr - kad raksta kautko ar tādiem...pff. tiešām - nē. veido vienkāršus nadziņus ar kādu foršu zīmejumu - my favorite ko līdz šim esmu redzējis ir blatas suņa ķepiņas.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau tas ir atkarīgs no sievietes. Ja viņa ir augumā gara (kā arī sevi kopj), tad, protams, ka garāki nagi izskatīsies labi, bet nu tas arīdzen nav tas svarīgākais, ko upgreidot :)

Es uzskatu, ka sievietei vissvarīgākā ir apģērba izvēle, tad frizūra un tikai tad visas tās meikapa padarīšanas :)

Link to comment
Share on other sites

mmm.. tad es riit es njemu nagus nost.. ja buushu kaadam neskuma - piedodiet

es kaa sieviete es nelietoju kosmeetiku ,... taapeec shaubos par nagiem..

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...