Jump to content
GIGN Forum

Matematikas Eksamens


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Taka rit tiek rakstis eksamens sobrid macos citigi un sezu forumu, lai ievakt info ^^

Taka geometrija esmu nu ne apala 0 bet 1 varetu teikt, es macos tikai algebru varetu ieteikt, kas svarigs no algebras varetu but ISEC, ko vajdzetu atkartot citigak, jo noliksanu es ceru tikai ar algebras zinasanam un Tekst uzdevumiem.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz pagāšgad varēja tikt cauri ar ciešamām algebras un ļoti elementārām ģeometrijas zināšanām. Tāpēc, pieņemu, ka ir diezgan liela iespēja, ka šogad varētu būt uzsvars uz ģeometriju.

Link to comment
Share on other sites

sāc vainot skolu, es pat nesaprotu kā skola var dalīt A4 lapās vielu, jo vairākums nozaudē tās lapas.

par vielu : Jums skolotāji tiešām nedeva mājienus kādas tēmas tā vairāk vajadzētu atkārtot? Mums teica, ka to un to atkārtojiet vairāk, jo tas noteikti būs iekļauts eksāmenā un tādā garā.

Link to comment
Share on other sites

nav tā ka lepojos, bet nu mēs liela daļa klasē, kas iepriekšējo dienu pirms eksāmena (visiem eksāmeniem) braucām tusē un spēlēt voļuku, ka rezūltātā otrs rīts bij tāds ''saņurcīts'' bet nu rakstīt mierīgi varēja. ar tauriņiem vēdarā vidējo dabuju 8 pa visiem ex + formulas tur dotas daļa.

Link to comment
Share on other sites

es jau redzeju noverotaju sarakstu :)

Mums tika kaut kads noverotajs kurs mil iedzert pirms stundas, no citas skolas. + draugs stastija par vinu, jo vins vinu taja skola maca, ka sis bij nesekmigs bet par 100 ls sarunaja ka u4iks gada ieliks 4 ^^

Luk tads noverotajs mums dundukts ticis.

Link to comment
Share on other sites

Guest h1teeexxxxxxxx

Njuu es peec katras konsultaacijas izdzeeru pa alinjam...un viss ok :thumbsup: bet visaaa visumaa jau bija shogad viegls exsis...!!!! :yehaa: vieniigais kas bija tilzi, ka newareeja iet starbriidiii :thumbsdown: , newareeju noseedeet tik ilgi... :angry:

Bet nu esmu briivs, jo shis bija peedeeejais exis !!! :partytime:

Link to comment
Share on other sites

man kā pilnīgam brīnumam algebrā (to pat ir atzinuši privātskolotāji, ka esmu īpašs gadījums) sanāca tā, ka rakstīju visu ko zinaju no sākuma, kad visu ko zināju biju pabeidzis bija tlikušas vēl apmēram divarpus stundas. biju izpildījis mazāk par 1/2 testa un 2 uzd 2. daļā. vārdu sakot, būs žopā, bet man par šito eksi pajāt, jo nekad mūžā matemātiku vairs nemācīšos :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, galvenais patiesībā ir chillot, bet tas tīri labi iet kopā ar plastmaseņu spirtotajiem aliem. XD

Haha, skolas galvenais alkāns vakar vispār iestiprinājās ar tādu riktīgu tilpumu 3 graudu un vēl ko tik ne. Skats jau bija pa rubli. XD

Ā, un vispār kaut kur ir rakstīts, ko var un ko nevar patērēt eksāmena laikā? Ja kaut kādi šmurguļi sēd tur un piļī minerālīti vai jogurtu no pudeles, tad kāpēc es nevarētu atnest savu alu vai spirtiņu? Uzreiz cita aršana, īpaši kaut kādos latviešu/angļu valodas sacerējumos.

Nu tā arī ir alternatīva metode. :)

Nezinu, man pofig. Lai dabūtu E vispār ir ļoti jāpiestrādā. Es īstenībā apbrīnoju faktu, ka Latvijā ir arī cilvēki, kas nedabū pat F līmeni ( tas ir tad, kad VISPĀR neviena punkta nav ). XD

PS: Apsveicu visus, kam šis bija pēdējais darbs skolā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest h1teeexxxxxxxx

ha...man te viena skolotaaja pazistama...shii no ucheneem uzzinaajusi...ka citaas pilseetaas....respektiivi tas ir neskaitot talsos...mums viss bija kaartiibaa, esot kaveejies exsis....ka tik neizdomaa ministrija ka buus jaapaarliek :((

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...