Jump to content
GIGN Forum

Piedzima Bubucis ^^


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

:) Vēl lieliski atceros to dienu, kad 14 (laikam) gadīgais superrembo rakstīja savu pirmo postu gign forumā.

Un tagad jau precējies un ar sīci. Njā, apsveicu čalīt. Audzini meitu kārtīgi ;)

Rekaa gign izaudzis jau precaas beerni dzimst, ka saciit jasaak gign iet lidzi kaa medaljons :D Buus baigi reciigi, kas buus peec 5 gadiem, kad tie kas te gign saumaa kapaja cs, jau buus visi precejushies un ar beerniem :10cm:

Gign megameet buus teeja cepumi, daudz piepushamaas mantas, viegli gazeeti dzeerieni un galvenas sarunas buus ap politiku :aha::rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Apsveicu SR, lai meitiņa liela, smuka un protam izglītota.

Pēc 5gadiem GIGN jaunie kēksi, kā es stāstīs topikā Nakts riita spams kurā būs jau 1000lpp, ka nožēlo, ka vakar cilāja glāzītes pie drauga tusiņā. B) A ar vecajiem bukiem, es nez, turpinās dzīvot, tik kļūs vēl gudrāki. ( Nevarēju neko jēdzīgāku izdomāt ) :muahaha:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

neticu tam ko lasu, bet vispār :thumbsup:

un gigns dzīvos ilgi, pat tad kad parādīsies jaunums tjipa "fak, vakar aiz vecuma nomira macho :( samurajs jau pagājušajā gadā skrienot pakaļ bruņurupucim ar bisi pakrita uz celma ar galvu un noasiņoja... worms kā jau datortārps ieaudzis krēslā joprojām velk savu dzīvīti..."

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

un gigns dzīvos ilgi, pat tad kad parādīsies jaunums tjipa "fak, vakar aiz vecuma nomira macho :( samurajs jau pagājušajā gadā skrienot pakaļ bruņurupucim ar bisi pakrita uz celma ar galvu un noasiņoja... worms kā jau datortārps ieaudzis krēslā joprojām velk savu dzīvīti..."

:) tu nomirsi pirmais dēļ sava neveselīgā dzīves veida :)

bet jā, būs interesanti. GIGN kādus 10 gadus vēl man liekas točna pastāvēs :) Pēc tam jau redzēs, dzīve visādi var izgrozīties :)

Link to comment
Share on other sites

:) tu nomirsi pirmais dēļ sava neveselīgā dzīves veida :)

bet jā, būs interesanti. GIGN kādus 10 gadus vēl man liekas točna pastāvēs :) Pēc tam jau redzēs, dzīve visādi var izgrozīties :)

davai. pieņemam šo dienu, kas mums te ir..tāks. 2008.06.07 kā laika atskaites dienu. un davai. paskatamies tieši pēc 5 gadiem kas un kā būs mainijies :) ko? būtu normāls atskats pagātnē :) davai - kāds uzliek modinātāju, lai skan pēc 5 gadiem :) domāju, ka būs interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...