Jump to content
GIGN Forum

Haxor


rusty
 Share

Recommended Posts

būti tiešām jauki, ja kāds admins ieietu serverī un nobanotu mūsu čīteri cbab: einity. trešais čalis ko šodien pamanu ar wh, kam ir klana tag cbab: šie paši pipari ir nahranizēti no gx un kso ar, ja nemaldos.

btw. vajag adminus. lai cik esmu rakstijis viens tikai ir atbildējis, bet tas ar tehnisku iemeslu dēļ nevarēja ienākt. vnk simply ignore man šķiet. man ar zajebal, ka tā spēle ilgi (salīdzinoši) veras vaļā un pievienojas serverim, bet come on! 2 - 3 h no vietas šie priecājas.

[the fucking list]

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

vopšem es palūrēšu vai jaunajā sourcemod 1.0.1 ir nofiksēti krešbugi un ja viss būs čiki, tad es turpināšu apvienot esošo adminu db ar tf2... tikmēr varētu atsevišķiem indivīdiem izdalīt kaut kādas tiesības, lai tomēr uzturētu kārtību serverī... tāpēc izmantosim šo topiku lietderīgi un nolemsim kas kuram par tiesībām uz doto brīdi tiek :D

Link to comment
Share on other sites

oooo... ludzu tiesibas pieskirt man :oldy:

Jo ar tiem bug'eriem sanaca biezhi spelet, paris reizes sastepos ar SPEED, slikti vardi redzami gan starp museiem gan starp viesiem :ermm: un man besis nak ka nevaru neko izdarit, un dusmas kad no ta visa cilveki iet prom no servera! :bleble:

vajadzigas:

gag -apklusinat cilvekus ar vajiem nerviem

kick -palidzet iziet no speciem... (daudzi sezh specos par ilgu... aiznjem slotu)

ban -chiteriem, bug'eriem!

ja nav gruti:

votemap -pa naktiem apnik vienu mapi spelet!

apsolos vest sevi kartigi! :police:

Edited by Monkey D. Luffy
Link to comment
Share on other sites

btw. vajag adminus. lai cik esmu rakstijis viens tikai ir atbildējis, bet tas ar tehnisku iemeslu dēļ nevarēja ienākt. vnk simply ignore man šķiet. man ar zajebal, ka tā spēle ilgi (salīdzinoši) veras vaļā un pievienojas serverim, bet come on! 2 - 3 h no vietas šie priecājas.

[the fucking list]

Ak kungs, tu esi TOTĀLA 0. Es neaizstāvu cbab, bet cik esmu spēlējis gign TF2 serverī, tu tiešām nespēj loģiski domāt. Ak, jā, tas pierādās arī tagad.

Link to comment
Share on other sites

OMFG man pazīstams čuvaks no Somijas spēlēja un pateica, ka ENTITY un STINKYPANTS ir wallhack...

Iegāju specos, tiešām atklājās, saucu uz adminčatu - neviens neatbildēja!

Ienāca Rymel, ierakstīja demo, bet tas demo kā ar galiem nozudis...

* Nahren nos CBAB no GIGN!

+ Viņi spēlē ar NON-STEAM, kas ir ļoti aizdomīgi, arī tieši vieglāk ir uzčītot, jo tas VAC neķer tos maitas!

Link to comment
Share on other sites

Kas tev nozudis, tev tas demo nekad nav bijis.

cbab.stinkypants gandrīz droši spēle ar WH! Spēle gandrīz tikai ar snaiperi, zin precīzi kur nāk pretinieks un ja pretinieks neizdara māņkustības pret snaiperi tad parasti viņam arī sanāk nošaut, bet visādi citādi viņš spēlē ļoti nūbiski. Vēl ja noiet spiegs kurš maina disguise un redzams tas "mākonis" stinkypants pa viņu spītīgi nešauj, lai neviens neteiktu ka viņam WH, ja arī šauj pa spiegiem tad tikai ar smg un pārspīlēti haotiski, jebkurš vidusmēra spēlētājs šauj apmēram tur kur spiegs 90% gadījumu aiziet, bet stinkypants tā nedara.

Rezumē: viņš ir nūbs kurš tomēr zin precīzi kur ir pretinieki (un variet neataisīt atmaskas, ka viņam pa skype pateica) turklāt viņam ir crack'otā spēle - 99% ka čīteris.

cbab.entity spēlē vēl nūbiskāk par stinkypants lielākoties ar demoman un snaiperi, ar demoman spēlē kā pilnīgs iesācējs, maz kustās - viegls mērķis spiegiem/snaiperiem. Arī mēdz zināt kur ir pretinieki, bet daudz retāk par stinkypants.

Rezumē: vēl lielāks nūbs, 50% ka čīti.

Citus cbab neesmu specojis.

P.S. Aicinu čīteru reportēšanai serverī izmantot admin čatu nevis publisko, jo čīteri mēdz noraustīties un tad vairs neko nevar noķert. Tāpat ja redzam, ka piemēram es nāku ar feikniku nu nebļaustieties "čau admin" etc.

Link to comment
Share on other sites

stinkīpantam ir bans

http://bildes.gign.lv/upload/pics/img_1212007071_0.png

čalim bija wh - un bija vēl tāds kris, vai kaut kas līdzīgs. To EDD skatījās - nevar 100% apgalvot, ka arī wh, bet nu tuvu tam.

man liekas vienkāršāk būtu visu to klanu nobanot ar iemeslu "man pohuj kas tu esi, no tava klana viens čītoja, līdz ar to tu neesi uzticams".

Link to comment
Share on other sites

Palūgšu

gag-parsvaraa prieks mutes neturētājiem

kick-reconects pec gag or smtn vai arī spektatoriem

ban-kukainu lietotajiem,vai krapniekiem :)

paldies..uzturos samerā bieži tikai šo pēdējo nedēļu nesanāca ,jo visādi kontroldarbi bija.

Paldies.

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

rustijam un mērkaķim uzliku pāris bonusus :)

Man arī varētu (: spelēju gignā bieži. (Neticat? Paskatieties ranku,esmu 18,ja atmiņa nepieviļ)

Gag,Kick. - Neko vairāk iesākumam neprasu,gribu lai redz mani no sākuma.

Edited by Dan(:
Link to comment
Share on other sites

Gag,Kick. - Neko vairāk iesākumam neprasu,gribu lai redz mani no sākuma.

iekš steam tevi aka '' MegaPiharj'' neuzrāda. pieņemu, ka neesi steam lietotājs.

un tiko paskatijos, ka tas ''mega'' nemaz neesi tu. samelojies pa rank <_<šeit viņa id

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

:superlol: Par laimi esmu 8,tu Luffy esi tikai 9 :khehehe:

tad tef jadot pilno packetu ar ACC! :)

(tipa nolaidishos pa vietu zemak pazaudeshu tiesibas! :giggle: )

ar to es gribeju teikt ka stati neko nedod... sakara ar tiesibam! <_<

piemeram: es videji speleju TF2, nelabak par DAN'u :lohs: , bet speleju daudz, un speleju prieka pec... un visa mana spele tas ir 33% -lagi 33% -haljava(kritiskie) -33% -protu spelet 1% -bail no rusty -_-

un es dabuju acc ne delj ranka! ^_^

Edited by Monkey D. Luffy
Link to comment
Share on other sites

Extr3me | Dan spēlē niks,esmu pie topa.

Par to damage,iegāju kaut kādā serverī kur visi 2x ātri un x3 cik damage dod.

Par medikji - Achievment vācu (:

EDIT:Pašlaik esmu 17vietā.

Edited by Dan(:
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...