Jump to content
GIGN Forum

12 Klases Anglu Valoda


Don Bass
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pirms 2 gadiem 2 daļa manuprāt bija visgrūtākā, kur klausāmie uzdevumi, kasetē klausāmais teksts bija drausmīgā kvalitātē, nenormālā ātrumā, ka neviens nepaspēja pilnīgi visu pierakstīt, ko pēc tam arī atzina tā sieviete, kas bija kā novērotāja, visā visumā nekā sarežģīta, pat negatavojos eksim un dabūju savu B līmeni, ja būtu gatavojies varbūt izspiestu arī A, bet nu kas to, lai tagad zin.

Link to comment
Share on other sites

pats galvenais, mēģināt nesastresoties pie klausīšanās. pie lasīšanas, censties to visu darīt ātri un rakstīšanā rakstīt to ko māki uzrakstīt.

laiks parasti mani spieda pie zemes.

Link to comment
Share on other sites

Mērķis, protams, ir A līmenis. Rakstot pagājušā gada eksāmenu, sanāca A līmenis, lai gan vienu no uzdevumiem neuzrakstīju :)

Link to comment
Share on other sites

haha, man arī gribās palielīties - kaut kādā tur klausīšanās daļā dabūju 76%, jo sēdēju aizmugurē un to čerkstošo sūdu vienkārši nevarēja dzirdēt :D zato, kad bija jāiet runāt tad es izbazarējos kā ūbermegamasķers un dabūju 100%. Ja man nebūtu bijis A līmenis, tad es to tiešām pārdzīvotu, jo angleni sanāca mācīties pamatīgi.

Link to comment
Share on other sites

macho, neaizmirsti pieminēt, ka 12. klases centralizēto mēs kārtojām 11. klasē, jo 12. klases beigās sanāca daudz foršāku IB angļu valodas eksāmenu kārtot :)

Link to comment
Share on other sites

tagad jau 2min? kapēc? skolnieki bremzēti kļuvuši!? man deva minūti, bet cik es paļaujos uz savu laika izjūtu viņa nokrāpa vismaz 15 sekundes, un nemaz nebija pārsteigums, jo pašas ieradās nokavējot, bet ilgāk jau sēdēt negrib, pat lika stāvēt nākošajam pie durvīm, lai kā iznāk viens uzreiz otrs var mesties kabinetā. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

minūte vai divas jau neko daudz nemaina. Vai nu vari kaut ko pateikt vai nevari. Katrā ziņā runāšana mani baidi visvairāk, jo liet ūdeni nemāku ne latviešu, ne angļu mēlē. Visu pasaku pāris teikumos.

Link to comment
Share on other sites

Ir ievērojami sarežģītāki klausīšanās uzdevumu veidi. Dambju uzdevumā bija jāpārkopē vārdi no audio ieraksta uz papīru tam atvēlētajās vietās. Nekādas greizu jautājumu nepareizas interpretācijas iespējamības, nekādu kokniju akcentu, elementāri.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 gadiem a līmenis, suck my balls madafakas! :D nekas tur grūts nebij

btw, hujovākā bija gramatika, bij 78 %, laikam. klausīšanās, lasīšana 85-89% bija un runāšana 94%

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...