Jump to content
GIGN Forum

čīteris Novijas !


Kz.
 Share

Recommended Posts

PROTAMS bez tādiem smirdīgiem tekstiem mūvija sākumā un geja balstiņas kas kautko bezjēgā dirš nevar iztikt, jā, ir wh, bet davaj, taisi tikai ar in-game soundu un tādu klusu dziesmiņu fonā lai tā pa nerviem tas mūvijs neuzdod.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D

Itka jus pasi nekad neesat lietojusi wh, aim utt...

Es pats dazreiz ar pacitoju kad paliek garlaicigi :thumbsup:

nesakūdī pārējos čīterus, savādāk masveidā atmodīsies un uzbruks nevainīgiem serveriem.

Par šito lietu - kāds var pierādīt ka tas ir tas pats novijas? Ja nevar tad vispār nav ko runāt, ja arī var tad varētu spriest ko darīt.

nū, nevar tā servera Psycho statos paskatīties šī čītera IP un salīdzināt ar pārējām, kuras ir forumos..?

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

tur man vaig tos fakinos punktus, lai uzmestu. skatos šie tur šo to izmainijuši. k drīz būs :) nez. es 100 punktos varu iebāzt 144 mb movie? slinkums lasīt tur to crap...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

rusty tu esi bot^a!

Kā amnijs var čītot, ja zinu kā viņš spēle, jo dzīvo emm 60 metrus no manām mājas durvīm.

NOVIJAS pidars :D Varētu jebaļņiku sadauzīt, vislaik tēloja trako pro killeru u.c

Edited by Hiid.E
Link to comment
Share on other sites

Kā amnijs var čītot, ja zinu kā viņš spēle, jo dzīvo emm 60 metrus no manām mājas durvīm.

NOVIJAS pidars :D Varētu jebaļņiku sadauzīt, vislaik tēloja trako pro killeru u.c

bļāā. es teicu, lai novērtē movie nevis pašu čīteri. tur skati ir ;) and kuz im new in cheat busting buisness.

Link to comment
Share on other sites

Tā tad, cik nopratu, tad tas xaeq ir NoViJaS, ja? Okej. Varēja jau arī ingame sound pielikt, ar to būtu labāk saprotams. Izskatījās jau, ka ir tas wh viņam. It īpaši pēc pirmā un pēdējā momenta.

Labi, ka iztiki bez rupjiem vārdiem runājot, atšķirība no te dažiem labiem citiem moooovegiem.

Link to comment
Share on other sites

labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi labi.

Un kāds bļēģ pie vēlna sākars nahuj ar giignu bļēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēeāāāāāāāāāāāāāāāāģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģģ?

Kā jau samuray's teica, tiks redzēts serverī čitojam - dabūs banu.

Link to comment
Share on other sites

:sparta:

OMG!

tu pat nenoskaaties movie un runā !

tur nau novijas niks dauni :D psc viš tik spāmo!

p.s TĀ NAU MANA BALS ES NETAISIJU MOVIE! VIENS CITS!

Link to comment
Share on other sites

Ja tas buutu vins, tad vins te nerakstiitu(vins to arii dara), bet ja tas nebuutu vins, tad te censtos kko panakt.

Takaa domaaju, ka tas ir vins un DIE!

Velaak editoshu, kad muviks nokachaasies.

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

Ja tas buutu vins, tad vins te nerakstiitu(vins to arii dara), bet ja tas nebuutu vins, tad te censtos kko panakt.

Takaa domaaju, ka tas ir vins un DIE!

Velaak editoshu, kad muviks nokachaasies.

DOMĀJU TO PAŠU!

un ctts.lv forumā viņš arī neko nesaka :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...