Jump to content
GIGN Forum

Aim_chidori


Recommended Posts

Man ļoti patika... Tikai daudz aizņem + ar sv_down... arī ilgi jākačā... Bet mape ļoti laba... un tekstūras skaistas =] Gaidu vēl kādu mapi Tavā izpildījumā... :P

Link to comment
Share on other sites

6-7/10

Nesaprotu.. 8mb?! Tu traks?! Pff... ar 1mb> butu normaali.. lietus skanja 2mb... .wad - 9mb... tu paarspiilee veciit... tas zilais sprite.. man neiipashi.. - paaraak uzkriitosh, labak kaadu laapu vareeji ielikt.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Ņ'jaa. man tas *.wad fails Bišku jāpamazina, jāmet ārā nevajadzīgās tekstūras kas man viņā ir un vēl tā lietus skaņa ir 0.54 min gara . bet tādu man vajadzēja!

Nu labi, man citās mapēs tas *.wad būs kāds 3-4 mb liels!

P.S

Gaidat ! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Slikts stils bāzt kartē tos tekstus "made by blablabla", pietiek jau ar to lielo bildi uz sienas.

Ja taisi simetrisku karti, tad visam jābūt simetriskam. Durvis vienā pusē nākot ārā veras pa kreisi, otrā pa labi.

Kas tie par mistiskiem gaismas kūļiem, iekšā aiz kastēm, kuri spīd no plikiem griestiem? Gaisma bez gaismas avota izskatās draugsmīgi, gaismas kūļi vēl jo drausmīgāk.

Es zem kāpnēm/rampas liktu clip, lai tur notupjoties neķertos.

Tie anime sūdi arī ir neforši. Turklāt logiem tāda pati tizla krāsa.

5/10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:thumbsdown:

paņem acis rokā :D

es tač tur uzrakstīju cik un kāpēc

tas pie reizes arī parāda attiecīgā elementa nozīmi šāda veida kartē

nedaudz tomēr sīkāk pastāstīšu:

CS kartēm dizains un tekstūras ir ļoti svarīgas, lai radītu īsto atmosfēru, jo GoldSrc dzinis tāpat nav nekas izcils mūsdienās

gameplay'u pārsvarā veido kartes lielums, plānojums, spawnu pozīcijas šādās mazās kartēs

tas plānojums bija diezgan interesants, bet spawnpointi daudzi sākumā bija atklāti, un kastes dažas noliktas nelabā vietā - tās neuzlaboja dizainu un nepalīdzēja spēlētājam

"bet gameplay tīri sakarīgs" nozīmē ko ne tik labi izskaidrojamu - vienkārši patika spēlēt kartē :ermm:

tehniski karte nebija tik labi nostrādāta, bet fpsu neēda, tāpēc daudz punktus par to nost neņēmu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...