Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas!


Guest darek
 Share

Recommended Posts

es vienkaarshi gribeetu tiesiibas no say liidz kick ....

es esmu man liekas vieniigais playeris ,kursh speelee gign'aa no 1.5 versijas un nav tiesiibas... sad.gif (varbuut kjuudos) un ja arii kljuudos tad tie cilveeki ir ljoti maz, vai arii vinjiem ir jau tiesiibas atnjemtas.

un taapeec prasu shamaas tiesiibas.... cool2.gif

macho tu man teici ''darek tu esi vienkaarshi par ''zalju'' prieksh rcon'' sad.gif

varbuut esmu prieksh rcon , bet shamajaam tiesiibaam domaaju ,ka ne... rolleyes.gif

gign'aa speleeju ljoti biezhi , to var apliecinaat jebkursh kur spelee gign'aa. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Par sho patiesiibas staastu rakstiissanu atbildiigs MARADONNA jaa un loshi atcerieties sho niku jo tas veel izskanees!!!

biggrin.gif

Vēljoprojām kopš 2003. gada decembra gaidu, kad izskanēs šis niks, bet kā neizskan, tā arī neizskan. Esmu dusmīgs un vīlies - īsti vīri doto vārdu nekad nelauž eusa_naughty.gif

Nu tad bazara vairs nav EJIET DIRST un driiz netiissaa serveris saaks pingot,gljukot utt.

It sevišķi es cerēju, ka maradonnas vārds izskanēs, serverim sākot pingot (wtf???blink.gif )

Un teikums

Aridivercc MARADONNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- laikam jau vislabāk raksturo situāciju uz doto brīdi.
Link to comment
Share on other sites

Jaa, Flea esmu mainiijies , pat ljoti..

edd , muusu attieciibas jau no laika saakuma ,kopsh tu paraadiijies gign'aa ir bijushas sliktas , tapeec no vienas puses tavs viedoklis nav objektiivs , bet otras puses tu esi moderaators un tev ir liela teikshana...

surrounder , tu man sho striidu ,kas izveersaas pa visu gign uzspied jau 2 gadus , bet es varu galvot ,ka esmu mainiijies, protams uz thumbsup.gif labo pusi...

un es domaaju ,ka to visi ,kas speelee gign'aa var apliecinaat

protams ir dazhi cilveeki ,pret kuriem man ir antipaatijas...bet taadi cilveeki ir katram...

Link to comment
Share on other sites

es iespurdzos... tā tas ir, kopš ES parādijos gignā. nu jā, es jau diemžēl nevaru lepoties ar to, ka spēlēju JAU KOPŠ 1.5 versijas (ar ko var lepoties jebkurš, kas te spēlē vairāk kā gadu), kā dareks. cik žēl, bet man nāksies tevi apbēdināt, sakot, ka tev ir vāja atmiņa... vai arī "nedaudz" sakāpis galvā. vai abi icon_chick.gif

p.s. lūdzams, esi tik labiņš un pierādi, ka esi spējīgs uz labām izmaiņām... sāc pareizi likt komatus. tas būs pirmais solis.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif

Vēljoprojām kopš 2003. gada decembra gaidu, kad izskanēs šis niks, bet kā neizskan, tā arī neizskan. Esmu dusmīgs un vīlies - īsti vīri doto vārdu nekad nelauž eusa_naughty.gif

It sevišķi es cerēju, ka maradonnas vārds izskanēs, serverim sākot pingot (wtf???blink.gif )

Un teikums

Aridivercc MARADONNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- laikam jau vislabāk raksturo situāciju uz doto brīdi.

tu kuce mani nogalinaasi ar shito smile.gif taads superloleris cool2.gif

es vienkaarshi gribeetu tiesiibas no say liidz kick ....

es esmu man liekas vieniigais playeris ,kursh speelee gign'aa no 1.5 versijas un nav tiesiibas... sad.gif (varbuut kjuudos)

es it kaa skaitos saliidzinoshi sapraatiiga persona, bet kas ir tiesiibas no say liidz kick..... kautkaa gruuti iedomaaties. Un par to (varbuut kljuudos) - nevis varbuut bet noteikti wink.gif

Niku listee atrodi sevi un tad paskaties cik cilveekiem pirms tevis nav tiesiibu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

macho ,tiesiibas bija domaatas slap ,slay,gag,vote un kick....

jaa ,itkaa jau ir daudzi playeri kuriem veel pirms maniim ir Nav tiesiibas ...tur nu es tieshaam kljuudijos rolleyes.gif

edd , man nav sakaapis galvaa un diemzheel arii vaaja atminja man nav !

Link to comment
Share on other sites

es esmu man liekas vieniigais playeris ,kursh speelee gign'aa no 1.5 versijas un nav tiesiibas...

tur tu kljuudies...

P.S es ar esmu GIGN serva gamers kursh spele sheit no 1.5 versijas...protams man ir bijushi kadi 5 niki wacko.gif cita vairs nav nebuus

sorry par smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Es arī GIGN'ā spēlēju jau no 1.5 versijas, man tiesības nav bijušas sad.gif Es būtu dabūjis tiesības (es tā domāju,), ja nebūtu taisījis sūdus ! huh.gif Tas ir kaut kāds rādītājs, ka spēlē jau no 1.5 versijas? Btw macho, tu man iedotu tiesibas, ja es tagad raxtītu pieteikumu uz viņām, ko es nedarīšu un ja es nebūtu taisījis to sūdus, tu zini kurus!

Darek es tevi neatbalstu, jo tu "visiem saki tikai labu" un man arī esi teicis, ta kā ......

Sorry par smiliez.de_2523.gif , zinu, ka man šeit nevajadzēja neko raxtīt, jo man pašam tiesības nav, bet nevarēju atturēties un raxtīju, ceru uz jūsu sapratni un ceru, ka warn level nepaaugstināsiet! smile.gif

Btw tas neatkārtosies, vienīgi, tad, ja kāds mani būs tik daudz nokaitinājis kā darek!

Edited by Iemaciet_spelet
Link to comment
Share on other sites

spalva tu esi paaraak liels ljoljiks lai tev kaut ko dotu happy.gif

Skaidrs, to es arī gribēju dzirdēt un zināju, ka atbilde varētu būt šāda, bet nemaz neprasu, vnk, iedomājos, ka madball varētu kaut ko sarunāt, bet ......., jo tiešām i brīži, ka tiesības ir vajadzīgas, bet ....! Lai nu paliek! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...