Jump to content
GIGN Forum

Iedvesma


darek
 Share

Recommended Posts

cenšos būt labāks nekā esmu

es tāds uztraukts

tu gan nē

*dejo*

Ko Tev izsaka šīs rindiņas? Paskaidro savas domas. Būs balva.

p.s spams ir spams :)

EDIT: var redzēt promiles virsrakstā. piedod. Tātad "Ko Tu par to domā?"

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Turpinam ;)

Beigās balva nebūs slikta.

p.s atsaucīgāk, lūdzu.

EDIT: gludinātājam +1 p.s es neteicu, ka tās ir manas, bet domu tu uztvēri.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Izlasot šīs rindiņās, man virs galvas paceļas sapņu mākonīts. Tajā es redzu sirmus kumeļus un sūdu čupu. Vēl apkārt ap aploku dejo vikingi un dzied Līgo ziņģes. Tad viens vikings sāk dziedāt skaļāk par pārējiem. Viens no pārējiem uztraucies aizskrien uz kūti. Tālāk atkal visi dejo un dzied.

Link to comment
Share on other sites

Kad džeks iet pie priekšnieka un cenšas sevi parādīt labāku nekā viņš ir lai iegūtu algas pielikumu, kā plusu viņš min dejošanu. Tizli jau izklausās bet manas advancētās smadzenes iedomājās ko šādu, nezinu kādēļ.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Liekas, ka šajās rindiņās doma ir šāda:

Čalim patīk kāda meitene, bet nezin kā viņu tuvāk iepazīt. Viņš nespēj izdomāt ar ko viņu varētu uzjautrināt/iepriecināt. Viņš domā, domā, līdz izdomā, ka meitenei patīk dejot. Trumpis ir viņa kabatā - deja. :D

Edited by dextOr
Link to comment
Share on other sites

sekss

čalis ir salielījies meitenei no sevis baigo macho, kāds viņš nemaz nav, tāpēc viņš ir uztraukts, bet meitene zin, ka viņš tik izliekās, viņai tas tikai liekas interesanti, tāpēc viņa izturās vēsi. Nu, un pēc tam seko tas, ka čaļa loceklis dejo iekš vagīnas.

LOL

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka viss tika paskaidrots seriālā "Coupling" - džeks randiņa laikā nezina, vai viņam tajā vakarā palaimēsies vai nē, jo tas tomēr ir atkarīgs no sievietes. Bet sievietes lielākoties to zina - līdz ar to viņai nav jāsatraucas par šādu lietu.
Link to comment
Share on other sites

Butelis pārāk ietekmējis, tādēļ neko vairāk par mūzikas video nevaru iztēloties, tātad manus iespaidus un asociācijas vari sameklēt videoklipā E.V.I.T.A. . man būs balva?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...