Jump to content
GIGN Forum

Second Opinion!


kroplisj
 Share

Recommended Posts

Es gribetu zinat ka isti izpildit to achivement.! es esmu uberojis 2 gabalus 1laicigi bet neiedeva to achiev.

varbut varat kadu noderig info vai video ka shis achiev tiek iziets! varbut vajag uberot 1 kurs kadu nosauj un tad uberot 2 cilveku, kuram ari kads janosauj, vai ka?

Link to comment
Share on other sites

Klau mediķi, kas tu par mediķi ja nemāki ūberot 2 gabalus uzreiz. Pirms update, kas dod penalty par vairāku ūberošanu, tas bija pats labākais ko darīt.

Vienkārši liec 2 gabaliem ūberu. Nesaprotu ko visi par šito čīkst, acīmredzot jūs nekad pa īstam 2 neesat ūberojuši.

Varbūt jūs par lēnu pārslēdzaties, jāslēdzās tik ātri, lai nevienam no viņiem ūbers nepaspēj noiet nost.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši liec 2 gabaliem ūberu. Nesaprotu ko visi par šito čīkst, acīmredzot jūs nekad pa īstam 2 neesat ūberojuši.

Varbūt jūs par lēnu pārslēdzaties, jāslēdzās tik ātri, lai nevienam no viņiem ūbers nepaspēj noiet nost.

Man tev gribās pateikt - nedirs.

Es varētu kādus 5 skrīnšotus uzņemt kur man acu priekšā ir divi ūberoti džeki REIZĒ un tas achievements man tāpat nav. Es vienreiz pat 4 ūberoju, tāpat nekas.

Neesmu gan baigi uz šito iesprindzis, bet nekas pārāk viegls tas nav, ja jau uzreiz nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi divus džekus, uzliec vienam ūberu un pārslēdzies no viena uz otru vislaik. Tā viņu var dabūt. Man nav sanācis ilgstoši mēģināt slēgties no viena uz otru, es ūberoju, redzu - abi deg zilā/sarkanā krāsā - ko tur daudz. Bet lieta tāda, ka vajag slēgties no viena uz otru - un to sūdu, ka nevajag turēt pogu, tikai nospiest un tad turpina hīlot - to vajag noņemt nost.

Link to comment
Share on other sites

Achievments pret tevi sazvērējies. :D

Žēl ka man nav demo kur to izpildu, bet nu viens no vieglākajiem kādi tur bija. Pat visu ūbera laiku nav tas jādara jo jau pēc pirmajām 5 sekundēm iedod to sasniegumu.

QUICKEDIT: Šķiet alvis speciāli bāzē diviem uzlika, viņam arī ilgi pirms tam nebija sanācis.

Link to comment
Share on other sites

True, true. Kaujas situācijā man nesanāca, tāpēc ieaicināju divus brīvprātīgos bāzē, lai viņi nekustētos, jo to lietu diezgan precīzi jādara. Ja viens no taviem hīlojamiem izkustās un tu viņam netrāpi ar hīlganu, tad ačīvments aiziet gar degunu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...