Jump to content
GIGN Forum

Pirmā Reize~


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Hmm, nez vai tāds topiks ir bijis, bet es gribētu pajautāt!

1) Cik gados ppirmo reizi nodarbojies ar seksu!

2) Ko labu atceries!

3) Ko dariji pirms tā! ((Prezi gatavoji? un tml piesardzības))

4) Biji uztraucies?

5) Ieteikumi ko nevajag darīt pirmajā reizē :)

6) Un vēl kaut ko! Nu vēl ko gribi teikt! :D

Man vēl nav bijis ;(

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Man tagad slinkums rakstīt visu foršo kas notika un aizpildīt visus punktus, bet nu vienkārši neiespringsti un viss būs ok.

EDIT: mja, ry. taisnība par to ka nav īstā vieta kur prasīt, bet nu labi.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Pirmā reize - huiņa! :) Vot pēc tam gan palika interesanti!!!

Iesaku aiziet pie kaut kādas prostitūtas, lai parāda, kā lietiņas darās! Bet nu izvēlies cenu robežā virs 50Ls un saraksti uz lapiņas, ko gribi, lai viņa izdara un iedod viņai un saki, lai pieturās pie scenārija! :)

Beefs

p.s. pirmā reize ir daudz interesantāka, ja pirms TĀ iedod meiteni pasūkāt vai arī uzsit ķepā tualetē pa kluso! :lol:

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:) Vot pēc tam gan palika interesanti!!!

Iesaku aiziet pie kaut kādas prostitūtas, lai parāda, kā lietiņas darās! Bet nu izvēlies cenu robežā virs 50Ls un saraksti uz lapiņas, ko gribi, lai viņa izdara un iedod viņai un saki, lai pieturās pie scenārija! :)

Beefs

p.s. pirmā reize ir daudz interesantāka, ja pirms TĀ iedod meiteni pasūkāt vai arī uzsit ķepā tualetē pa kluso! :lol:

you sick bastard! :muuuahaha:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Un pēc 2 min kad vecene jau gatava, tev vairs nestāv :D:muahaha:

Labs padoms smile.gif , bet man liekas pirmā reize nebūs ar prostitūtu !!!! smile.gif

vecīt, to nevar paredzēt :D

P.s BEEF pa 35 ir ok. :lolza:

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

MUAHAHAHA :D gign forums nu toč ir īstā vieta, kur par šito runāt :D

galvenais jau tai pirmajai reizei tikt garām, tad jau būs apziņa - tā, viss, šitas ir, tagad varam močīt :)

Un tam visam ļoti palīdz alkohols :)

Un es neesmu drošs, ka iet pie prostitūtas ir laba ideja. Pats gan neesmu gājis, tāpēc grūti spriest :)

Link to comment
Share on other sites

Koo? Meitene tāda neglītāka patrāpijās? Tad lai 5min padejo striptīzu un pamurā tev uz "pleca". Tad atkal stāvēs! Bet vispār alkahols ir figņa... ja gribas tā, lai pirmā reize ilgst ilgāk par "es esmu iekšā", "ui ui opā" un "man šķiet, ka man nogāja", tad alkahols noteikti nav labākais draugs. Kad biju sīks, tad man klases biedri šitādu figņu pastāstija - vajag skaitīt līdzi. Ķipa darās tā - 10 īsi, 1 dziļš grūdiens, tad 9 īsi un 2 dziļi un tā līdz 1 un 10 un tad atkal sāk no sākuma! Šitas ir čau... 3 stundas dragāju, sāka sūrstēt pimpis un tā arī beigās nebeidzu! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

piekrītu beefy - pārdesmit minūtes iepriekš noļenkā pirms meties virsū.nu tas vairāk kā padoms tiem kuri satraucās,ka pārāk ātri beigs. šmigā vispār pirmo reizi labāk nedarīt,nevar beigt.

Link to comment
Share on other sites

Par to noraushanu kjepa bija labs. Man k-ka ar meitenem vienmer viss ir bijis chilla neuztraucos... Parasti paris alinji un tad ir pofig :)

Tad jau labak ir nenobeigt vispar nevis par atru jo lielaks pazors :)

Bet es domaju ja ir sakariiga meitene tad vinja par to neko neteiks varbut pasmaidiis un viss... pec 10min atkal esi zirga un bliez talak :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

da ne, ja gruti parlekt pirmajai barjerai, iesaku braukt uz laukiem, tur cikses ir hornigakas ka riga

4 real, ir pat taadas kuraam nekad nav gana, vienai 19 gadus vecai meitenei vienaa zaljumballee gaaja paari 5 vai 6 dzheki un vinja veel gribeeja, tiesa gan, es nebiju viens no ne-laimiigajiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...