Jump to content
GIGN Forum

Kā Rakstās Pareizi Tas Uzvārds


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Satiku smuku meiteni, bet nevaru viņu pēc uzvārda atrast draugos, jo tur vispār neviens nav ar tādu uzvārdu! Man liekas, ka rakstu nepareizi viņas uzvārdu! Lūdzu palīdzat, kā tas uzvārds rakstās pareizi!

Uzvārds ir (nu ķipa kā es dzirdēju) "belokoņeva", bet tas nav pareizi!

Pliiiz help!

Beef

Link to comment
Share on other sites

Kas tev liek domāt , ka viņai draugiem.lv vārds nav -++=_$**b^El_o-Kne^va**** ? Šis arī varētu būt iemesls tam, ka tu viņu pēc uzvārda nevari atrast. Un pamēģini uzrakstīt viņas uzvārdu ar krievu burtiem, ja nu kas.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup::10cm:

ja :whistling:

beef pasaki vecumu vai pārējo! :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Pelēns atrada mani! BTW, tā blondā ir cērtama, bet viņa (bija kaut kāds viņai jocīgs uzvārds. ceru, ka nav precējusies) ir vienkāršo WOWOWOW! :)

Biju pazudis fizmatu laivu brauciena! BĻEĢĢĢĢ!!! Tā kodis es vel nekad mūžā nebiju! Labākais vakar izrubijos laivā un kad pamostos redzu, ka mani velk pēdējā laiva jau! ROFL! Es tā normāli pagulēju saulīte un tagad man saulenes ir iesauļojušās! OMG!

Bet nu pizģēēēč pasākums ai ai ai galva galva! Šķiet, ka pusi smadzenes vienkārši nodzēru!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

Biju pazudis fizmatu laivu brauciena! BĻEĢĢĢĢ!!! Tā kodis es vel nekad mūžā nebiju! Labākais vakar izrubijos laivā un kad pamostos redzu, ka mani velk pēdējā laiva jau! ROFL! Es tā normāli pagulēju saulīte un tagad man saulenes ir iesauļojušās! OMG!

Bet nu pizģēēēč pasākums ai ai ai galva galva! Šķiet, ka pusi smadzenes vienkārši nodzēru!

Beefs

lolololol :D Gribeetos to skatu redzet :)

Link to comment
Share on other sites

O, jā. Sirpis un āmurs. Tik tiešām cērtama. Literally. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...