Jump to content
GIGN Forum

Bot Gun Uz Gign Csdm


amnezija
 Share

Recommended Posts

Iespējams runāts, nerunāts, bet man tas ir ir vēlreiz jāpasaka, jāpajautā.

Vai varētu vai būtu iespējams uz GIGN CSDM servera noņemt bot gun respektīvi CT B45 un T B46.

Jo ir ļoti nepatīkami spēlet ja tev pretīm ir teju automātisks awp. Sākumā man likās, ka saistībā ar GIGN CSDM mani nekas neskar, bet spēlēt pret spēlētāju, kas lieto bot gun ir ļoti nepatīkami un kaitonoši. It sevišķi tad ja to paņem 1. spēlētājs un tad pārējie kā mazi duraciņi šim līdzi un arī ar bot gun mauc vaļā. Pilnīgi riebums paliek spēlēt, ka jāiet ārā no servera.

Ja esmu ierakstījis nepareizajā sadaļā lūdzu reportējiet topiku uz pareizo, bet sūdzība, ieteikums tas ir!

Link to comment
Share on other sites

Kā spēlētājs es piekrītu, ka ir stulbi, ka Tevi nošauj ar botgun pāris lodēm... Bet ja skatās no to izmanotāju viedokļa - tad tas ir default ierocis, kuru var izmantot... 50/50 par šo 'ieteikumu' =]

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Nee tomeer neuzskatu par pareizu njemt bot gunu nost! Jo tomeer tas ir ierocis kas ir paredzeets @ cs 1.6 tad tas jau pashos pamatos ir atljauts!

Piekriitu ka ir bijushas situaacijas kad mani ar botgunu noliek 2x bet tas taa jo es ar kalshu vinjus nolieku 14x vairaak kaa vinji mani ar bot gunu! Vienkaarshi sanjemies un ciinies ar normaalu strokji pretii!

kaa jau jonathan iemeta linku --- botgunu nenjems nost! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:D

KlumpaHLTV piekriitu!!! Man nekaadas bailes no botguna nav jo @csdm lielaako ties kas njem botgunu ir kemperi un tad sanaak taa, ka vinji tup vienaa vietaa liidz vinjus noshauj! Shaadas situaacijaas jebukursh var treneet WH (joke) tu zini no kurienes tevi ar botgunu noceelaa un tur arii bliez cau sienu!

no vienas puses pat atbalstu botgunu! Lai tak speelee kas ar vinju speelee pilniigi POX!!!

Link to comment
Share on other sites

a par botgunu, tak lai ir, neko tie botguneri jedzigu tur ta pat nevar izdarit

Ehh Teddy... Tu laikam nesaprati, ka Tev vajadzēja skriet pēc kafijas un zīlēt uz kuru pusi 50 ir vairāk XD... Bet ja nopietni - botgun`am @ csdm ir jābūt, jo tas ir def ierocis... Bet atkal pacēlās jautājums par 'shield' un par to es domāju labi, ka ir, bet vēl labāk, kad tā nav!

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Nē, es nerunāju par shieldu vispār kā tādu, bet gan par tavu teikumu:

Kāds gudrs vīrs reiz teica: "Nav "nūbu ieroču" aka "botgunu". Ir tikai ieroči, ar kuriem tu neproti spēlēt."

Šajā gadījuma, ja neproti spēlēt pret shieldu, tā ir tikai un vienīgi tava problēma!

p.s es nepaceļu jautājumu par shieldu, es atbildēju uz samērā debīlo kavacky postu, kas šajā jautājumā bija galīgi lieks.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs, ja Kavacky shieldu pielīdzina defusim, tad man vairs nav ko pateikt! :)

amnezia, nekas netiks mainīts un tas jau ir izrunāts pietiekami daudz reižu, lai par to runātu atkal.

p.s personīgi man nesagādā problēmas nedz botganeri, nedz kemperi. Tāpēc neredzu iemeslu par to sūdzēties.

Link to comment
Share on other sites

Botguns ir normāls ierocis, bet vai tad uzreiz, ja kādam besī arā, kad viņu ar šo ieroci nošauj ir šis ierocis jalikvidē?!Ir taču jāspēlē pēc standartiem, un pie tiem vajadzētu pierast.Man pašam arī dažreiz krīt uz nerviem, ka tie pro botgunisti mani visu laiku šauj nost, bet neko darīt-jāsamierinās ir ar to.PUBA šī problēma ar botgunu ir mazāka nekā CSDMA, tāpēc par to vai viņu ņemt ārā no CSDM ir jāspriež gudrākajiem. :thumbsup:

P.S.Es par to ka botguns nav csdma, bet runājot par pub lai paliek! :sparta:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

bot gun paliek!!! Tie kas chiikst ka gign csdm ir botgun droshi var iet citos csdemos speeleet!

ieteiktu moderam tipicu lockot jo ir jau shii teema ieprieksh runaataa un nau ko tur vairs!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...