Jump to content
GIGN Forum

Let's Vote!


EDD
 Share

George W Bush vs. John Kerry  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Izdomāju, ka ievilkšu nedaudz politikas šinī CS'eru komūnā happy.gif... pats tomēr samērā daudz par to interesējos. Topiku slēgsim ciet, kad oficiālā balsošana beigsies un tad arī skatīsimies rezultātus.

Nu tad balsojam, un, ja kas, varat argumentēt savu "izvēli". Priecātos dzirdēt īpaši kūlas atbildes (ja būs nopietni domātas, protams), piemēram:

"BUSH rlzzzzzzzzzZ, viNsH noKjEEra hUsEiNu !!!!!!!!!!11" vai arī

"kerijs sux gomiks blje"

Link to comment
Share on other sites

Huseinu, vinjsh nokjeera, vieniigi jamin, ka Husiens ir vecs un knapi paelpot vareej, kur nu vel pakusteties un Jenjkjiem ir diezgan monstriigas iespejas, bet Husiens jau sen bija zaudeejis velmi un varu par savu karaspeku, ja reiz vinju shittik viegli atrada. Savukaart mums tik ljoti labi zinamo Bin Ladenu, un Alkaeda teroristu grupejumu nespej notvert, kas ljauj izdariit sacinaajumus par iisto sho "briiviibas" un "demokraatijas" karu buutiibu un meerkji - naftu un jaunu telpu saviem visiem "McDonalds" utt. Tas ir mans virspuseejais viedoklis par sho keksi.

Link to comment
Share on other sites

bushs ir stulbs ar savaam meerkakja izteiksmeem un kerijs savaa kampanjaa spiezh uz vinja kljuudaam nevis uz saviem kaukaadiem darbiem (cik dzirdeeju tad tie pashi darbi uz kuriem vinsh spiezh - izskataas ka nepaveiks....)

taa ka ja buutu amerikaanis - nebalsotu ne par vienu....

Link to comment
Share on other sites

neenu buutiibaa jau nebalsoshu neparvienu jo neesmu amerikaanis laugh.gif , bet esmu par Keriju.. vinsh tomeer vairaak uzklausa ko vinjam saka visi tie shitainie kongresmenji, bet Bush(s).. par Bushu esmu kko dzirdeejis ka vinjam esot bijusi gruuta beerniiba un esot pakljauts kkaadiem experimentiem vai kkam tamliidziigam ar smadzeneem..apollo man liekas to pirms laicinja raxtiija wacko.gif

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa neesmu amerikaanis nebalsotu neparvienu hot ja buutu nebalsotu jo godiigi sakot man po.

offtopick danar rlzzz nevar komatu uzlikt poga nespiezhas.. XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Nebalsotu par nevienu.....VNK es domaaju ka starp shiem abiem nau nekaadas atskiriibas blink.gif da abi itkaa saka pilniigi ko citu,bet domaa ta abi vienaadi!nekas nemainiisies ja piemeeram par Amerikas prezidentu buus Kerijs....viss palix taa ka bij...BTW-Mani Par Prezidentu biggrin.gifsmiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar vakaraa tieshi pa BBC forshi raidiija, kaa kaadi padsmit cilveeki peec kaartas saka, ka balsos par Keriju, un biezhaak teica tieshi ka "it's just a matter of anyone but Bush". bet bija arii taadi, kas ir tieshi par Keriju. forshi bij klausiities happy.gif

Pain, laba logjika wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif uz iraaku latvieshi brauc muusu prezidentes deelj kas ziemaa, sniegaa skreeja uz asv un pateikt Mr.Busham ka latvieshi brauks uz iraaku.. [dirsaa liideeja :te vaidzeeja buut tam smailijam bet vinsh pazudis]

ja bush nebuutu pieteicus war iraaquai - nebuutu vaira az asv skreejusi... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

par Keriju ,ne deelj Busha iebrukuma Iraakaa ,driizaak tas bija vinja vieniigais sakariigais darbs ,bet deelj vinja biedroshanaas ar krieviem sad.gif Tas(veeleshanu rezultaati) taapat muus iipashi neietekmees eusa_whistle.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

par Keriju, ne deelj Busha iebrukuma Iraakaa, driizaak tas bija vinja vieniigais sakariigais darbs, bet deelj vinja biedroshanaas ar krieviem

nu.. labak lai biedrojas ar krieviju nekaa saak veel kaadu karu domstarpiibas deelj

Link to comment
Share on other sites

a jaa, shodien dabuju ieverteet shodienas Dienu (forshs vardu mikslis iznaca)

tur viena lapaa tiek punkts pa punktam nosaukti tie solijumus, kurus dod gan bushs gan kerijs. jasaka man tas viss atgadinaja to forsho speeli, kur tu savelc ar sviitrinjaam lidzigos vardus vai variantus. ja dabushu to avizi atkal, tad ieskaneshu un ielikshu sheit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...