Jump to content
GIGN Forum

Trackmania Nations Forever


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man liekas, viņi tos skinus paši taisa - tur kaut kur pie profila varēja rediģēt.

Varbūt kāds zin - šai spēlei var pievienot stūri? Kad prasīju vienam spēlētājam itkā teica, ka var, bet es nesaprtu kā to var izdarīt! Pieslēdzu savu stūri - nekas nestrādāja :(

Link to comment
Share on other sites

Bļē, nu ko lai saka - slimība kaut kāda tā spēle. Vakar visu dienu nobraukāju ar pāris pīppauzēm. Visu laiku sev centos ieskaidrot, ka pēdējā karte, bet kad uzliekas nākošā ... nu jā :D

Paskatījos youtube

- kā čaļi brauc paštaisītās trases ... nav vārdu. Vēlāk pat varētu domāt par kāda tīma izveidi. Izskatās, ka cs paliks novārtā Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

vakar pirms gulētiešanas pirmo reizi paspēlēju, kādas pāris reizes pabraucu, uzkāpu līdz simttūkstoš kaut kurai tur vietai, augstāko vietu 4-o dabūju, biš raustās viss ar tādu tonnu pretinieku ekrānā. Nu neko, kad būs brīvs brīdis, būs jāuzbombī.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin, kur var dabūt 3D brilles (tās ar vienu zilu, otru - sarkanu aci) ?

Viens variants ir Go Planet, bet nu maz sanāk atrasties tanī pusē un speciāli braukt pakaļ negribas.

Ja kāds nav pamanījis, tad TM var ieslēgt 3D režīmu.

macho : man arī raustās ar pretiniekiem. pareizāk - nevis es raustos, bet pretinieki, kas man baigi besī un traucē, tapēc izlīdzos ar "o" pogu, kas togglē pretienieku redzamību.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...