Jump to content
GIGN Forum

Iepeerkamies Netaa?


Alise
 Share

Recommended Posts

taa taa taa ^_^ man ir pumpa uz luupas :lol: joprojaam, bet ne par to

jau sen intereseejos, bet nevaru taa iisti atrast to kas mani interesee.. lozhnjaajot pa netu esmu redzeejusi izcili skaistas kurpiites, :unsure: visa veida apavus ko LV mums nekad neatrast un protams tiek piedaavaata iespeeja vinjas pasuutiit, bet vienmeer vai nu ir nereaals transporteeshanas izcenojums, vai piegaade uz LV vispaar nav iespeejama.. zinu ka ir www.ebay.com bet tas ir amerika un tas buuus ljooti daargi + ilgi, varbuut kads ir kaadreiz ko pasuutiijis un ir lietas kursaa par ko taadu?

Link to comment
Share on other sites

nu vispaar nav tik traki, bet nu es ieberzos, pasuutiju timberland bikses un polokreklu, prosto, izskatijos peec gangstera, apmeeram pa 1.5-2 izmeeriem lielaakas taas dreebes bija. Itkaa izmeers bija vajadzigiais atnaacis bet nu pats lielums daudz lielaaks kaa citiem brendiem.

Link to comment
Share on other sites

Toties anglijas ebajā cenas ir 2x lielākas kā ASV. Es sūtiju zābakus no ASV. Cena par zābakiem - 35$. Sūtīšanas cena - 50$. Kopā 85$. Bet esmu vairāk kā apmierināts! Zābaki bija superīgi! Nu vajag jau gan paspiest, lai pārdevējs pacenšas atsūtīt lētāk!

Starpcitu - arī vācijas ebajā ir ļoti plaša izvēle! ebay.de

Ir arī Itālijas ēbajs ar visām diesel bikšām un tiri piri - ebay.it

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Alise, es toč zinu, kas tā ir par problēmu, es arī esmu ar to saskāries. Latvijā ļoti maz tādu interneta veikalu... Bet tu neuztraucies, es ļoti labi zinu, ko tu gribi, un varu palīdzēt! :) Iedošu dažus linkus uz tiem pāris Latvijas interneta veikaliem:

Veikals nr.1

Otrs veikals

Trešais

Šinī kaut kad bija apavi, tagad vairs nav. Ir vērts ik pa laikam no jauna iečekot.

Man šķiet, ka šobrīd nemaz vairāk tādu interneta veikalu nav, bet ja kas, varu ieteikt pāris veikalus Rīgā, kuriem vienkārši nav mājaslapas, bet sortiments kaut kāds ir :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) Iedošu dažus linkus uz tiem pāris Latvijas interneta veikaliem:

Veikals nr.1

Otrs veikals

Trešais

Šinī kaut kad bija apavi, tagad vairs nav. Ir vērts ik pa laikam no jauna iečekot.

Man šķiet, ka šobrīd nemaz vairāk tādu interneta veikalu nav, bet ja kas, varu ieteikt pāris veikalus Rīgā, kuriem vienkārši nav mājaslapas, bet sortiments kaut kāds ir :thumbsup:

Tavi piedaavaatie apavu modelji nebuutu itkaa manaa gaumee :lol:

bet atradu kleitinju :lalala:http://www.eastbay.com/catalog/productdeta...node--35003255/ tikai kaa man vinju tagad dabuut ? LV taadas kleitinjas nav un pat ja buutu kas liidziigs tad diez vai man vinja dereetu - esmu neiedomaajami miniatuurisks cilveecinjsh, kam xs ir par lielu un LV reti kuri veikali piedaavaa xxs.. :ermm:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...