Jump to content
GIGN Forum

Pk A.k.a.


Hainy
 Share

Recommended Posts

Kaadas jums ir attieciibas ar sho dabas briinumu vaardaa plaushu karsonis ! teixim man tagad viens taads "pidaras" ir!

rekords man ir gada laikaa sakjert 7 taadus (septinjus).

vareetu kaads ielikt veidu kaa aarsteet taadus verkjus (nekaadi doktor apmekleejumi, jo tas jau sen dariits), bet varbuut kaads zin labaaku veidu !

manaas aciis ir arii savi plusi shaadam verkjim - tiek treneeti veedera muskulji klepojot! neiet uz skolu NAV plus !

eh zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

to ir pavisam vienkaarshi izdariit ! vajag uzticiigu dakteriiteni (tb, kas tev uzticas). seezhot maajaas saak jau zajebla raut tur seedeet un atraak gribas laukaa tik! nu vo. aiziet pie daktera, pirms tam izkaasee visu laukaa, un pie daktera viss iekshaa tipa tiirs un 4au rasma ej uz skolu! paiet nedeelja un atkal maajaas ar to pashu suudu gulj !

Link to comment
Share on other sites

hehz, atminjaa naak 4. klase, kad aarsti teica, ka ir plaushu karsonis un lika karsēties or smth like that un beigaas izraadijaas ka bij viiruss, kursh tieshi karstumaa vairojas wink.gif beigaas ilgaak kaa meenesi nebiju skolaa.

Hainy, man ir ieteikums, kursh pie tam straadaa. Here's what you have to do: sadzeries daudz šņabi, tad vēl vairāk un kopumā pavisam daudz, tā, lai tev asinis būtu 50% tiirs spirts, un tad vairs nekādu slimību happy.gif

betnu shaubos, vai kautkaads "tautas mediciins" te vareetu liidzeet confused.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es domaaju kaadu siipolu, govs kaku kombinaaciju, lai liidz tam aarstam var tikt, jo man visu laiku reibst galva! staigaaju takaa shtiimii buutu, un drudzis laiku pa laikam uznaak ! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija plaušu karsonis ar lielo māsu gulējām slimnīcā! sad.gif Bija jāelpo visādas inhalācijas, lika siltus katliem līdzīgus aparātus uz muguras un vēdera un tad bija jāguļ!

Izvairīties no tā visa var nedabūnot klepu, bet klepu dabūn tad, ja nav silti apģērbies vai kājas ir slapjas!

Ko lai saka VESEĻOJIES!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...