Jump to content
GIGN Forum

3b Klase


samuray
 Share

Recommended Posts

Ehh, ja man būtu 500 yugio kārtis, es arī būtu foršs. :(

Labā atspārda. Nespēju saprast kā kaut ko tādu vispār var izveidot, bet nu okej. Sākumā gan man čaļa bija mazliet žēl, bet pēc tam es palasīju cik skaisti viņi viens otru lamā, tad sākās diskusija par 50cent un 2pac un kronis visam bija apraksts par peldošo mašīnu. Ir labi. :D

EDIT* [tomēr paspēju editot :) ] Citāts, kurš mani nogalināja:

50 cent savu muziku dzied no sirds tapec ari vinam ir tadi panakumi un tik daudz dziesmu. Tiem kam 50 cent nepatiik es varu ieteikt nosauties jo ja jums nepatik 50 cent jus esat stulbi
Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

50 cent ir vislabakais visu laiku muzikjis un reperis un tie kas saka ka tas ir 2pac neko no hiphopa nesaprot jo ir dauni kapec tad eiropas hitu radio skan 50 cent nevis 2pack vaj kaukas cits? tapec ka 50 ir slavenaks par to losi un citiem losiem

jaatziist gekam ir funktieris :)

Link to comment
Share on other sites

es redzu ka masina ir pielikta udenim ar datoru un to var redzert pat bez brilem un tada masina kas peld pa udeni nemaz nevar but jo masinai ir motors un ja vina kapec tad kad masina iekrit udeni vina noslikst? tapec kad masina nevar peldet a kapec sitra masina var tapec ka ta nav isteniba

šis bija patiešām labs teksts, galvenais, ka viņam par visu ir savs viedoklis :lol:

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Spiegu berni

Man sita filma ir kasetes tapec varu skatities vinu kad gribu man vina vispar baigi patika un varetu paskatities vel jo tur daudz visadu intresantu lietu ir un ari jautri ir kad vini joko un runa!

Man patik ka ir uzimets dienvidpars uun es ceru ka vins bus latviski tapec kad bralis skatas angliski un smejas bet man netulko
Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

pirmaa gta speele bija GTA III, tur bija nujorkaa dzeks un bija jaatklaaj 3 pilsetas dalas man tas izdevaas spele bija interesanta tikai tur neviens nerunaaja bet tas tiesi labi un amn vel patika ka radaraa ir paraadiits kur jabrauc

Pirmā GTA spēlē bij GTA III jā ļoti sakarīgi! :)

Paskat pat gign.lv ielikts :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...