Jump to content
GIGN Forum

Iesakat Juusu Labaako Gaming Peli..


varzuks
 Share

Recommended Posts

kaa jums shkjiet kaadu peli man pirkt cena nav no svara galvenais ir tas cik taa pele ir laba un man buus qpad CT paliknis ja nu tas ir no svara =] :lalala::zhaav:

Logitech G7 varat neieteikt man vakar viena nosvila =[

Edited by varzuks
Link to comment
Share on other sites

protams ieteiks katrs tādu peli kādu pats lieto,un katrs jau saka ka ir labākā. esmu apmierināts ar a4tech x7,nekādas problēmas nav bijušas.un domāju neviens te reāli nevar salīdzināt visas peles jo cik tad peles reāli katram ir mājās?

Link to comment
Share on other sites

http://www.metaleks.lv/cenas/16/19178_logi...r_mouse_usb.php

labs jaunums, nesaskatu nevienu mīnusu, katrs sīkums regulējams, sens bīdot uz augšu vai uz sāniem regulējams atsevišķi caur softiņu logitech, svaru var fiziski regulēt, pats lietoju mēnesi vai divus un esmu bezgala apmierināts, linkā minēts, ka tā ir bezvadu, bet tas ir bullšits, kļūda vnk, fiziski viņa ir ar vadu.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

Nav tādas labākās geiming peles imho, katram cita liksies ērtāka.

Esmu nodarbojies ar MX518, G5, DeathAdder, katru stabili pusgadu.

Razer tomēr kaut kā foršāks rokai liekas. :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija vecaa parastaa Logitech,bet tagad kopsh man ir G5 likaas ka suuuds,bet nefigaa kad esmu pieshaavies pele zajebiss :) Un taa kaa man svarinji salikti,tad ar pievienoto smagumu,labaak izjuutu vinju :) G5 domata tikai speciigiem keksiem :) mx518 arii esot laba!pare parejam neko nezinu!

Link to comment
Share on other sites

Taaks, esmu reaali daudz peedeejaa laikaa darbojies ar g5, g7, mx518, razer deathadder, lachesis, pro solution, copperhead, x7, MS 3.0 un pirms nedeeljas veel dabuuju ietesteet MS 1.1 Steelseries edition. Par nevienu no shiim peleem neko sliktu nevaru teikt un es domaaju pie visaam var pierast vienliidz labi un patiesiibaa manupraat ir stipri pagruuti pateikt ar kuru ir labaak vai sliktaak, tas ka citi iesaka lai pameegjini patureet rokaas ir diezgan muljkjiigi, vieniigais pie kuras tu aatraak pieradiisi vai kuras veelaak, leetaakais un ne sliktaakais variants buutu x7, pele ir ljoti laba, sanaacis taa ka shobriid pats taadu lietoju un kautkaa arii neprasaas neko baigi advanceetaaku, jo geimoju reti un arii geimot ar sho ir ljoti labi, neesmu pamanijis nekaadus gljukus un viss ir kaa vajag, es tavaa vietaa droshvien panjemtu g9, MS 3.0 steelseries edition vai to jauno razer peli (aizmirsu nosaukumu), bet tas tikai testa peec, jo nav sanaacis taas paproveet, bet ja gribi kaadu no paarbaudiitaam veertiibaam es domaaju es njemtu g7, jo man pieduraas ka nav nekaads pisaars ar vadiem tikai ieliec suudinju usb portaa un aiziet, tachu tu teici ka taa tev jau bija, tad nu iesaku deathadder, laigan vismaz man pagaaja diezgan ilgs laicinjsh kameer apradu, bet bija zaebis, mazliet labaaka vismaz prieksh manis saliidzinaajumaa ar citaam, viens miinuss pie deathadder bija tas ka ik pa laikam bik nosmeereejaas pelei virspuse, tur taads diivains paarklaajums virsuu, bet nu to var viegli notiiriit un ir ok. Tas arii laikam viss ko gribeeju teikt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...