Jump to content
GIGN Forum

Prove Your Logic !


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

|99.1.||99.1.||99.1.|

ja grвmatas ir saliktas ar mugurвm uz priekрu, tad tas izskatвs рвdi un sarkanв krвsв iezоmзju vietu, kur sвk grauztie un ar zilu, kur beidz. boldв ir viss ceпр.

sanвk izkosties 4 vвciтiem cauri un vienai veselai grвmatai 4*0.25+2=3

kas ir 9. jautвjumв?

tu vairak par 3F neatradu,a shamam nepatiiik mana atbilde :( pliiiz help me ar 9taa jaut.pareizo atbildi :) ciparґs vai vards three jaraxta?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varbūt tur ir kaut kas interesants, bet pirmais jautājums ir galīgi debīls - parādiet man kaut vienu bagātu cilvēku, kuram nevajag naudu... nemaz jau nerunājot par to kā nauda var būt slikta vai laba.

nepatīk man tas šits - nav interesanti. Un es laikam esmu lohs, bet to kāpēc 7-6 bija, nesapratu. Līdz kaut kādam padsmitajam aizgāju, apnika.

Link to comment
Share on other sites

macho, redz' ar naudu tu vari darīt labu, piemēram, palīdzēt labdarībā, vai arī sliktu, nu, piemēram, noalgot slepkavu, jebko var mūsdienās dabūt par naudu.

A bija viens jautājums par to operēšanu, ka cipa nevar, jo tas esot viņa/as dēls, bet tur varēja mother vietā būt arī father, jo tekstā nekur nebija minēts, ka nogalināts tika tēvs, bet gan visur bija tikai viņš, viņš, vinš. Tik pat labi nogalināts varēja tikt uzbrucējs.

Link to comment
Share on other sites

Inside it there is something which occurs once in every minute, twice in every moment but never in thousand years

Tas par 16 :)

17. sākumā likās pilnīgs sviests, bet kad sāku izmantot smadzenes, tad jau kkas sanāca :)

Lapai lejā ir rakstīts "Page -1", kas sākumā man neko neizteica. Tad sāku domāt par burtiem "uif", kas textā parādās diezgan bieži, izsecināju, ka tas varētu būt vārds "the", un to var iegūt katru burtu aizvietojot ar burtu, kas alfabētā ir pirms tā. Tādā veidā iegūst pantiņu:

The beginning of eternity

The end of time and place

The beginning of every end

And the end of every place

Edited by DeteCtiV
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...