Jump to content
GIGN Forum

Dazhas Komandas


Meds
 Share

Recommended Posts

es gribetu palught slap, slay, vsay,ungag,un dazhas say komandas

MEsI klanam nu tas tads es pagaidam vel nesmu spelejis ar sho klanu bet mans draugs spele ar diezgan labiem rezultatiem pagaidam vinsh ar so klanu nav statos nu labi pieversisimies tiesibam

slap:meiginashu tikai izmantot tad kads sedes 50 sekundes viena vieta.

slay:lietoshu tad kad kads sedes baze un sedes vairak ka minuti viena vieta bet es to nedarishu ja viena komanda bus 4 un otra 1.

vsay:likshu tad kadam bus apriebusies si mape vispirms apspriezoties ar adminu kuram ir kick vai ban tiesibas vai kurs ir imuns.

ungag:lietoshu tad kad kads spamos lietos nepiedienigus vardus lamasies.

un tas say komandas izxmantoshu lai pazinotu lai tas speletajs kustas ja ne bus 5 reiz slap un pec tam slay.nu mes abi klana biedri apnemamies sos noteikumus kurus es uzrakstiju pildit un ja kads klana nepildis notiekumus tad no klana vinju izsleks.

nu mans draugs ir diezgan apzinigs cilveks un domaju ka sis tiesibas bus labas rokas ja protams vinjas pieshkirsiet.

Link to comment
Share on other sites

Nop domaaju ,ka nedabuusi kautvai taapeec ,ka vineu topiku esi izveidojis 7 reizes... dry.gif

P.S.

Tjipa es uzrakstu no saakuma 3 reizes izeju araa skatos jau 6 topiki vienaadi , tad veelaak apskatos 9 psc.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...