Jump to content
GIGN Forum

Proteini


rasmus92
 Share

Recommended Posts

No sākuma uz sola iesildot kārtīgi( aizmirsu to gudro vārdu Hipersten... kautkā tā ) Nu ķip, kad rumpi cel augšā un tieši muguras lejas daļu baigi forši trenē, un pēc tam taisot Vilkmi .

Nu garāks ķipa neaugu un jā, vienīgais labums ir, ka, ja dabūju kadu kg klāt tad tas tur arī paliek nevis pēc brīža nokrītas atkal svars :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

njaa tagad skaidrs kapec esmu isaks auguma neka citi, man tagad ir 15 gadi, bet esmu krietni isaks par parejiem klasesbiedriem, za to man muskulatura ir labaka. Nu laikam jau tapec ka no 10 gadiem saku cilat hanteles (4kg lol) un tad turpinaju un turpinaju un kkur 12-13 gados jau saku iet uz ka4alku un nu ta tas aizgaja kgan tagad jau es mazak ka4ajos, bet besi but kinda iisam :/

Link to comment
Share on other sites

:)

Par mani vispār garš stāsts ar visādiem ziliem brīnumiem. Īsais variants - sāku iet 8vai 9 klasē uz skolas svaru zāli(primitīvs šits ar krepainu ventilāciju, mož kāds zinās Āgenskalna Ģimnāzija-tip skola, kur mācos + gāju uz svaru zāli) 8 klasi nostaigāju "stila pēc" un arī tādēl, ka piķoja 2 ls/mēn. 9. klasē sāku interesēties nedaudz padziļinātāk interesēties, bet ne pietiekami. Gāju nu jau, lai uzturētu formā(par diētam zināju, bet tomēr sapratu, ka tik nopietni neesmu gatavs darboties. 10.klasē gāju turpāt, bet tad tika traumēts plecs, kas mani no sporta(svaru zāles) izmeta uz 2-3 mēnešiem (baigi žēl bija, jo biju iesācis ar visu diētu utt.) Tad atkopjoties sanāca cilāt atkal nelielus svarus. BF% šajā laikā man bija vismazākais, kāds man jebkad bījis ~9%, bet tad atkal trauma un šoreiz vasarā spēlējot basi tika izsista potīte, kas liedz sportot vispār ~1,5 mēnešus. Viss ko darīju bija stāvēju darbā(šveicars),mājās sēdēju vai gulēju un pateicoties endomorfa uzbūvei nenormāli ātri uzbarojos. Tad tikko pēc potītes atveseļošanas, uzreiz vēlreiz izsitu to pašu potīti (2x vienas vasaras laikā), un turpinājās nesportiskā uzbarošanās un totāla formas zaudēšana (no slam dunka līdz vairoga aizsniegšanai). Tad 11. klasē aizgāju uz normālu sporta klubu (Wellness Imantā) sāku normāli trenēties (diemžēl atkal no jauna ar maziem svariem) ap novembri biju jau +/- atkopies un varēju jau aizsniegt stīpu, pārgāju uz normāliem svariem utml. Šini "atjaunošanās" posmā rādās anormāli liela interese par visu. Gāju klāt čaļiem mikrobusiņa lielumā un prasījo kāpēc tā un ko tas dod , un visi baigi mierīgi stāstīja kas un kā. Lietoju proteīna pulveri, bet neko vairāk. Protams, ilgi tas nevarēja vilkties un februārī atkal tika izsists tas pats plecs(kreisais)- mēnesis bez fiziskām aktivitātēm. Tomēr sanāca, ka aizgāju uz skolu pamētāt bumbu, vajadzēja vēlvienu spēlētāju. Protams, ka uzspēlēju. Kā beidzās? Rozā radiātors (āāā tomēr vēl kāds lasa ????). Beidzās ar to , ka 120 kg bifelis piezemējās uz labās pēdas, kas bija pēc leciena nenostabilizēta un karoče tika izsista labā potīte 3. reizi. Šoreiz bija vieglāk. Pēc mēneša sportoju. Vasarā pēc 11.klases sportu,ar autskolu un darbi nespēju savienot, jo bija nenormālas virsstundas, biju fiziski un morāli iztukšots. Visu vasaru tikai ar vieglu bumbas pamētāšanu grozā pie mājas. Septembrī atsāku visu zāles pasākumu. Uzreiz ar masas treniņu. Tika lietots proteīna kokteilis. Novembra vidū runāju ar dietologiem un treneriem. Nonācām pie secinājuma, ka vaidzētu BF pasvilināt tā kārtīgi. Uzkāpu uz "Low carbs dieet" (laikam sanāk zama ogļhidrātu līmeņa diētas or smth). Plus paķēru treneru un ārstu ieteikto Thermo Burner (kāpina ķermeņa temperatūru, temperatūra ir atbrīvota enerģija, ja nav ogļhidrātu nav arī enerģijas, tātad tiek ņemta uzkrātā glikoze no tauku šūnām. Pa šo laiku(pusotru mēnesi) nodzinu biš vairāk par 10 kg (bija 110, nokritās līdz 95, bet tagad ir stabils 96-98 kg. Treniņu progrāmma bija ļoti augstas intensitātes. Šīni laika posmā sajutu problēmas ar kreiso plecu(nav tālu līdz izkrišanai, eju pie ārstiem utt. (plecs abas reizes tika traumēts spēlējot basketbolu). Līdz pagājušajai nedēļai trenējos uz massu. Pāgājušo nedēļu noslimoju un sapratu, ka jāpamaina programma. Kāda? Kad izdosies, tad pastāstīšu.

Bicim apkārmērs ir ~ 42 cm

Šābrīža novērojumi zāle norādā uz to, ka ir nosliece netrennēt kājas. Parasti uzskata tā, ka uz zāli atnāk patrenēt presi,bicīti un pupus. Pārējais ir mazsvarīgi. Tos nevar nosaukt pat par amatieriem vai iesācējiem. Tos dēvē par "Vasara tuvojas" cilvēkiem, kuriem nav ne jausmas, ka skaists ķermenis ir proporcionāls ķermenis.

Bloka vilkšana sēdus. Deadlifti http://www.stadion.com/gif/deadlift.jpg (šos paprasi, lai kāds pieredzējis parāda un paskatās, ka pildi !!!) Hiperekstenzija - http://www.ironcompany.com/ProductImages/i...xtension-lg.jpg (ja reidzi,ka cilvēki liek rokas aiz galvas, NEDARI TĀ, var sprandas problēmās iedzīvotes, ja uzliek rokas nepareizi. Var ar kādu mietu vai ko tamlīdzīgu, bet tad tas ir jāliek uz trapeces muskļiem.

Link to comment
Share on other sites

Šābrīža novērojumi zāle norādā uz to, ka ir nosliece netrennēt kājas. Parasti uzskata tā, ka uz zāli atnāk patrenēt presi,bicīti un pupus. Pārējais ir mazsvarīgi. Tos nevar nosaukt pat par amatieriem vai iesācējiem. Tos dēvē par "Vasara tuvojas" cilvēkiem, kuriem nav ne jausmas, ka skaists ķermenis ir proporcionāls ķermenis.

Nu piem: A.Švarcenēgeram, manuprāt, bija visproporcionālākais ķermenis, un viņam nebija gigantiskas kājas.

Bet, tagadējam zvaigznem, ja nemaldos, Ronnie Coleman tās kājas ir bikiņ pa traku uzpūstas un tas jau galīgi proporcionāli neizskatās. moš jūs mani biku pārpratāt, jo es nesaku, ka nevajag kājas kačāt, bet, ka tās nevajag pārkačāt :unsure: Un vēl, runājot par proporcionālu uzbūvi: noteikti vajag kakla musīšus trennēt, savādāk beigās nepatīkami var izskatīties.

Link to comment
Share on other sites

tas deadlift jau ir no 3cīņas? nu uz tā vingrinājuma čoms (augstāk minētais metān rijējs) kārtīgi neiesildijās un kājas ikrā plīsa muskulis :)

moby cik garš esi? :) un tu sev neliecies mazliet lēnāks, ja sver 100 kg? vai arī tu vnk esi un tev pat nav īpaši svara ko neomest?

es biju domājis, ka svērt 100 būtu forši. bij 95 kg, domāju vo. 3 mēneši līdz 16 gadu dzimenei - jādabūn 100, lai lielākas svinības. gandrīz jau bij, bet vairāk negāja klāt. 97 tiku un īpaši labi ar nesāku justies. so piekāsu to padarīšanu.

btw kā tev diēta izpaužas? ko ēd, ko neēd? man ir kafijas diēta :) no rīta kafija, pusdienas paēdu, un vakarā arī tikai kafija. ā. un apelsīni kādi 5 pa dienu. vairāk neko.

2 btw. tev viss okei būt pa googli?

Link to comment
Share on other sites

el daži citi vingr.

Bija domats saura tveriena, un ja taisa pareizi, tad lielaka dala iet uz to, lai varetu noturet sevi pareiza pozicija(~10-15 gradu slipuma uz aizmuguri) precizak uzrakstisu vakara.

:)

1.moby cik garš esi? :) un tu sev neliecies mazliet lēnāks, ja sver 100 kg? vai arī tu vnk esi un tev pat nav īpaši svara ko neomest?

btw kā tev diēta izpaužas? ko ēd, ko neēd? man ir kafijas diēta :) no rīta kafija, pusdienas paēdu, un vakarā arī tikai kafija. ā. un apelsīni kādi 5 pa dienu. vairāk neko.

2 btw. tev viss okei būt pa googli?

1. esmu gandriz 1.90m. Lenaks? es vienmer esmu bijis lens, jo ka jau teicu esmu endomorfs. visu muzu esmu bijis paresns. Ja domaji lenumu no masas treniniem, tad ne, jo es vel basketbolu speleju 2xnedela pa 2 h. neesmu jau baigi lens, bet prieks sava svara varu teikt, ka esmu loti atrs, jo speju noskriet ari sikakus un vieglakus, protams ne visus. Bet man patik but masivam, jo tas ir speks ar kuru ir jarekinas (basketbols zem groza ^_^ , moz kads zin armandu senkanu? 90.gads un spele lv izlase saviem gadiem. kad spelejam pret ilguciemu basi domes kausa, es vinu speju elementari noturet un izgrust no groza apaksas, tikai zel ka man nav laba atspere, bet no cinas par bumbam vinu izsledzu). Oi svars ir ko nomest , pielauju ka v'el kadi 6-9 kg varetu nodzit, bet negribu svaru padirst. taka te ir par manu jau no progu(kad izdosies pastastisu).

Par esanu vakara uzrakstisu

googli? neponel.

Link to comment
Share on other sites

par googli bij domāts, ka tev te visi uzdod jautājumus... :)

es ar spēlēju basīti, ar centrs (190 cm), tikai spēlēju komandā nevis vnk pamētāju...katrā ziņā bišk augstāk var uzlekt, kad esmu nometis svaru :)

es vnk tagat domāju ko darīt - būt klucim vai vnk sportistam. itkā tagat tievāks esmu palicis. māsa ar vairs mani nesauc pa centneru :pizdiblee: tad tā. ir ko izvēlēties.

a muskuļu masu ir viegli pazaudēt, ja grib?

Link to comment
Share on other sites

Visa šitā padarīšana interesē. Pats arī kačājos jau diezgan ilgi, bet ne nopietni, ko nožēloju, jo mēnesi pakačājos apnīkst. Tagad tā nebūs

Vēlējos uzdod dažus jautājumus. Kur varētu atrast kautkādus vingrojumus visam ķermenim, protams, ne jau vienā vingrojumā...vienkārši jau apnikuši tie defaultie vingrojumi - pumpēšanās, presīte..gribas kautko jaunu, ko varētu veikt mājas apstākļos.

Otrs jautājums būtu tāds - kā izaugt garākam? :D Nu man ir 16 gadi esmu ap 1.70 Gribu būūūt garāks. Ko darīt? varbūt kautko ēst, kādus tieši augļus or somthing like that. Itkā jau ir iespējams vēl līdz 18 paaugties...

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos uzdod dažus jautājumus. Kur varētu atrast kautkādus vingrojumus visam ķermenim, protams, ne jau vienā vingrojumā...vienkārši jau apnikuši tie defaultie vingrojumi - pumpēšanās, presīte..gribas kautko jaunu, ko varētu veikt mājas apstākļos.

Otrs jautājums būtu tāds - kā izaugt garākam? :D Nu man ir 16 gadi esmu ap 1.70 Gribu būūūt garāks. Ko darīt? varbūt kautko ēst, kādus tieši augļus or somthing like that. Itkā jau ir iespējams vēl līdz 18 paaugties...

atsakies no svaru zāles, lec ar lecamauklu,staipi sevi:piem : iekarājies stienī un pakarājies bikuc, krč lēcienu padara cilvēku garāku nedaudz un protams normāla,veselīga pātika :)

Link to comment
Share on other sites

:)

es ar spēlēju basīti, ar centrs (190 cm), tikai spēlēju komandā nevis vnk pamētāju...katrā ziņā bišk augstāk var uzlekt, kad esmu nometis svaru :)

es vnk tagat domāju ko darīt - būt klucim vai vnk sportistam. itkā tagat tievāks esmu palicis. māsa ar vairs mani nesauc pa centneru :pizdiblee: tad tā. ir ko izvēlēties.

a muskuļu masu ir viegli pazaudēt, ja grib?

dodu prieksroku bifelim. nekad nesmu bijis tievs.. paldies dievam.... ma npersonigi dzheki kuri ir tievie neasociejas ar neko nopietnu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...