Jump to content
GIGN Forum

Proteini


rasmus92
 Share

Recommended Posts

es. pus gadu dzēru 3 litri piena dienā. vnk nenorlmāli garšo. :) + pa vasaru neliels alusvēderiņš bij, pa laimi, no kā tiku vaļā...so tagat pārgāju uz mājas treniņu no zāles.

bullet. come on. tev vēl ir 14 gadi. vai arī palika 15? neej uz zāli tik agri. bļad sapisīsi muguru i hana. vai vnk plecus sakačāsi tā, ka pats vairs neaugsi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es te tā palasot postus, vel gribētu piebilst, ka ļoti ļoti daudz ir atkarīgs no cilvēka gadiem, massas, vielmaiņas, jo nevienmēr, tas kas vienam būs ahujeina palīdzējis palīdzēs otram. Diezgan pašaprotami, bet palasot te tos postus radās sajūtā, ka daži to ir aizmirsuši. Citreiz aiz neko, vai, piemēram, kad treniņi nenotiek aizeju uz svareni un dzeru tos tārpus tikkai tāpēc, ka man ļoti garšo tieši kopā ar pienu.

Ikdienā pat labāk izvēlētos to koktēlīti, par jebkuru citu limonādi uc šitiem...

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

p.s. Aij vispaar ko es te muldu es jau juutu, kas shas dabuushu sejaa :D

sevis izkopshana :)

bet ieteiktu silti uzmanities.. es pats tagad ar alus vederu nesejos jo redz pirms 2 gadiem biju gerojs un parak aatri kaapu augsha svara pakapes + dzeeru kokchikus, a redz mugura pateica :pizdiblee::nope: .. un reku ar 2 saspiestiem skriemeljiem sezhu un dzeru alu, jo vel neatlauj man iet un atgut visu atpakalj..

un cik es dzeru kok4us tad nu ar maaju pienu (domaju samera obligati) no babuljas + proteiinu mega kkadu power laikam toreiz. viss bija okei, tikai nu vairak ka 3 meneshu vinju nedrikst lietot un pec tam velams kadus 3 noteikti ari nelietot ( tb partraukums)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Baumas, kas piešūtas no cilvēkiem, kuri met visus "supplements"(nezinu kā latviski pateikt) kopā. Tie periodi tiek radīti un pielietoti metāna,steroīdu utt lietošānā. Tad sanāk, ka vistu var ēst 3 mēnešus un tad 3 mēnešus labāk atturēties. Proteīni ir tās pašas olbaltumvielas. Tas viss tiek pasniegts kokteiļa veidā, jo šķidrumi ātrāk pārstrādājas. Cita lieta, ka tiek lietoti dažādi "supplements" ar treniņprogrammu, un teiksim 6 mēnešus dzen brutālu massu, tad 1 mēnesi "kaltējas" un trennē formu/proporcijas/dzen uzaugušos taukus. tad lieto citus "supplementus" vai tos pašus tikai savādākās devās utml. Tur ir ļoti plašs pielietošanas veids.

Link to comment
Share on other sites

moby, cik tev pašam svars ir?

~96-98kg, nesen vēl bija 110. ~12%BF , jo pēc uzbūves esmu endomorfs, un atliek tik nočītot ar diētu, tā žopa.

:) laigan viņiem vairāk velk uz tādiem, kas nodzen taukus. tai brīdī, kad viņi uznāk uz skatuves ~ 3% tauku mby ir uz ķermeņa?

3% tas ir absolūts izžūšanas līmenis(varbūt bik pārspīlēju, bet kritisks tas noteikti ir.). Lai ķermenis spētu normāli funkcionēt, ir nepieciešami vismaz ~6/7%, jo tauki ir arī orgānos(aizsargfunkcija utt). Viņi izskatās tik sausi tādēļ, ka ar eļļām ieziežas + gaismas sariktētas labi(lai izskatās krutāk).

Link to comment
Share on other sites

nu viņi nodzen nenormāli ar tām zālītēm, kad varētu būt arī tie ~ 3 procenti. ok. kautvai 4 % . pēctam jau viņi atkal strauji aptaukojas.

- igdienā (pirms 20 gadiem) viņš tā neizskatijās ne tuvu. pietam kādu maģiju mūsdienās var salīdzinoši dabūt pudelītēs...

okei. švarcis vnk labi izskatās, tādeļ viņē. ir pipari, kas vnk nenormāli nodzen un pretīgi izskatās, tādeļ arī neko nevinē..

http://www.doha-2006.com/upload_iis/Images...lderback360.jpg - rofl. te būs arī mūsu 3 %... :)

es domāju, ka no muskuļiem nodzen tos taukus nevis no orgāniem...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

:)

P.S. rusty, no offence, bet ikdiena rakstās ar k.

bļin, tāpēc jau arī viņš bija misters olimpia cik tur tos gadus (6 vai 7) :) īstenībā jau Arnolds nebija un nav tāds, kā to izķengāja presse (rakstās ar 2 s vai vienu?), jo, patiešām es neesmu redzējis nevienu citu bodībilderu ar tik labām proporcijām. Vispār nesaprotu, nah tagad visi tik ļoti uz kājām dzen.

Link to comment
Share on other sites

Tā pati vaina man kas Dyversantam, ka agrāk pārāk mazu uzmanību pievērsu muguras apakšai un vienā jaukā dienā, kad drusku nepareizi cēlu smago tumbu ārā no busiņa bija asas sāpes un tā arī paliku, bet nu jau pamazām esmu viņu nostiprinājis un ir okey, ķipa paveicās ;)

A par kājām - man gan liekas, ka lielākā daļa aiziet un visu laiku bicīšus kačā un stieni spiež no krūtīm, vismaz cik man nākas būt zālē un pavērot apkārtējos.

Esmu uz sevi nikns, jo 6 mēnešus ejot un ēdot kā cūkai( normālas ēdienreizes + tagad 2 mēneši proteīna kokčiks ) esmu dabūjis klāt 8kg :D

Link to comment
Share on other sites

;)

A par kājām - man gan liekas, ka lielākā daļa aiziet un visu laiku bicīšus kačā un stieni spiež no krūtīm, vismaz cik man nākas būt zālē un pavērot apkārtējos.

Esmu uz sevi nikns, jo 6 mēnešus ejot un ēdot kā cūkai( normālas ēdienreizes + tagad 2 mēneši proteīna kokčiks ) esmu dabūjis klāt 8kg :D

itka ja.. vaiarak platos muguras muskuljus ..tas gan..

bet nu es teiksim neatziistu tos kas ir no tipa .. cik uz gurdaka - 130, uz bicishiem 25 1x, a uz kajam.. ai nah vajag .. bet nu ir tadi ir

ali ar kadiem vingrojumiem tu vinju stiprini?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...