Jump to content
GIGN Forum

Kadas Iespejas Ir Uzlauzt Skolas Comp. Administratoru?


TUUPLIS
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man te tāda baigā problēma, es te viendien mēģināju pieslēgties skolas Administrātora acc, caur CMD ar komandu net user Administrator * ....

Konstateeju ka pieeja liegta... vnk man vajag izdzeest no history, ka esmu bijis tur un tur tikos un tikos...

KAA VAR ATLAUZT SKOLAS ADMINISTRATORA ACC ??? Kvai ar to pashu cmd paliidziibu...

Butu baigi labi, ja kaads uzskriptotu skriptu, kursh automatiski meklee simbolus.. piem. 1** 2** 2x* 2z* 2z5 2z! ...

Paldies jau ieprieksh...

Link to comment
Share on other sites

googlē ieraksti "kā var uzlauzt skolas administratoru"

Es piemēram, ilgi meklējot, atradu vienu mājaslapu, kurā ir visu pasaules skolu adminstratoru passwordi, bet es šeit neko sīkāku nedrīkstu teikt, savādak būšu bandīts :(

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

panjem liidzi externalo hdd, ieladejies no disketes, uztaisi clone HDD, aiznes majaas un tev nevajadzes nemaz lauzt paroles... protams, vari arii majas apstakljos pectam uzlauzt un skolaa ielogoties un izmainiit savas atziimes (oh noes)...

p.s.

tas viss protams stradaas pie noteikuma, ka nav network logins

Link to comment
Share on other sites

p.s.

tas viss protams stradaas pie noteikuma, ka nav network logins

MAN VNK VAJAG ATLJAUJU LAI ES TIKTU PIE SAVAS GALA IESKAITES, JO KONSTATEEJU, KA NETIEKU VAIRS TAI KALAT UN TAAS PARBAUDIIS 1DIEN UN JAA.. LAIKAM TUR IR 3 NEPAREIZAS ATBILDES... BET LAI TIKTU KKUR NORMAALAA PRAKSEE MAN (MANAAS DOMAAS) VAJAG 6 PAR IESKAITI...

ES MACOS PAR DATORSISTEEMAS DATORTEHNIKJI... JA KAS.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...