Jump to content
GIGN Forum

Slay , Slap , Freeslot


Outsider
 Share

Recommended Posts

fragMachine

tak beidz dirst outsider ka es esmu paaris meeneshus vecaaks

Outsider

whaa? es arii esmu devinjdesmitais gads...BTW tu dzen manu topicu taadas shitainaas sliedees

COLE

juus veel ar kraaninjeim pameerieties smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

biki skrobe ir unsure.gif , bet nu ganjau pardziivoshu + vareeshu paprasiit tiesiibas peec paaris meeneshiem , maybe tad pat iedos slotu...

P.S tikko iedomajos ka x3m jau nevar teikt gala vaardu , ja ? bet tik un taa vina antirec ir diezgan speeciigs

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

biki skrobe ir  , bet nu ganjau pardziivoshu + vareeshu paprasiit tiesiibas peec paaris meeneshiem , maybe tad pat iedos slotu...

P.S tikko iedomajos ka x3m jau nevar teikt gala vaardu , ja ? bet tik un taa vina antirec ir diezgan speeciigs

faktiski var gan ...

piem manaa topikaa par slap atteica tieshi vinsh un topic locked...

Link to comment
Share on other sites

Outsaider's thumbsup.gif

reaals keks, tb geks... shitam jau var dot, vispar sakoties GIGN laikmetam uzreiz vinjs te nebija, bet tomeer...kad vinjs paradijaas sheit, viss bija un veljoprojam ir 4ikenieka...vaitad ir kada sudziba par vinju, vai kkas tamliidziigs ? :/

nu es toch Rekomendeeju thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa juus varat 3 lapas piespamot un vel neiedot outsideram tiesiibas ! par shito juus gaida sods - ES JUUS SASTAPSHU UN JUUS MIRSIET ! nee taa nee neesmu jau peins... ES IESHU SPEELEET CS UN JUMS VISIEM PAR SHITO BUUS PAKALJAA ! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...