Jump to content
GIGN Forum

Best Gift Ever Had...


Reno
 Share

Recommended Posts

atcros kad biju pavisam siiks, brachka [arii gandriiz tikpat siiks[nu taa 3 gadu starpiiba]] aizgaaja uz veikalu man kjipa uz dzimeni daaavanu pirkt, vieniigaa probleema taa ka vinjsh nezinaaaja ka vaikalos ir jaamaksaa... neviens pat nepamaniija ka vinjsh taadu lielu kasti aizstiepa... daavana bija audi coupe sarkanaa kraasaa... kaa man vinja patika... veelaak gan sencis aizgaaja samaksaat bet tas taa biggrin.gifrolleyes.gif

kaada ir labaakaa daavana ko esat sanjeemushi ?????????

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Man lielaakaa davaana ir bijus vareetu pat teikt ,ka taa ir bijusi daargaakaa daavana , tjipa , pulkstenis ar 24 karaatiem zeltu un ar nesaskraapeejamu , nesasitamu stiklinju , un titaatana spraadziite kas naak pie pulkstenja , bet es sho daavanu vienalga neneesaaju , jo man nepatiikt neesaat uz rokas pulkstenjus , ta man tagad maajaas vinjsh meetaajas.

AAA aizmirsu piebilst vinjsh ir origjinaals ''rolex'' pulkstenis.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

baac labaakaa daavana iisti nezinu ... mosh fotoaparaac vai arii magjis bet tas taa jau nav nekas iipash taa vareetu saukties lielaakaa daavana sad.gif aa veel laba daavana ir nauda kuru es katru gadu dzimenee un vaarda dienaa no omas un opja dabuuju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vislabākā dāvana, ko saņēmu, man bija pirmajā dzimšanas dienā. sākas ar "dzī" un beidzas ar "ve".

un jā, dažbrīd ir forši būt sentimentālam. piemēram, plkst. 1.50, kad nenāk miegs.

forshaakaa daavana man ir bijusi Kamasutras graamatele (rietumnieciskaa gaumee) ar ierakstu "9 meeneshi. taa vienkaarshi. taa skaisti. kaa mirklis!" nu un etc etc.

a vot es negulju jo noskatiijos Collateral shifty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...