Jump to content
GIGN Forum

Worm Dala Acc :d


elvitis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;)

EDIT : Ja nav noslēpums, samuray, kur dabūju viņa telefona nummuru?

SAKARI čalīt!

Darba vieta:

Gribu Būt DJ and RePeR, Reps , Repoju saceru BTW dziesmas.. Nosēru džekam vienu websait www.gangsterslife.mylivepage.com tas ir mans website nac iekšā un lādē dziesma tik iekšā, Esmu bezdarbnieks, šo profesiju es ieguvu darbā! biggrin.gif,

:lalala:

Link to comment
Share on other sites

:) tikai šoreiz lai tas jancis nelien nemaz iekšā un neko nesapiš (jo sapist tik labu pasākumu gadās tikai īpašiem cilvēkiem). Tikai, par to websaita zagšanu gan vajadzētu mazliet vēlāk pazvanīt, savādāk puika sapratīs, kas un kā .

lol, ne jau es viņu zogu, bet viņš raksta, ka viņš esot to nospēris :D

Link to comment
Share on other sites

tie nav biznesmenji, tie ir krapnieki!

177.pants. Krāpšana

(1) Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), ?

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

(1) Par zādzību, krāpšanu vai piesavināšanos nelielā apmērā, izņemot šā likuma 175.panta trešajā un ceturtajā daļā, 177.panta trešajā daļā un 179.panta trešajā daļā paredzētos noziegumus, ?

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

4. pants. Nepilngadīgajiem, kuri izdarījuši krimināllikumā paredzētus nodarījumus, var piemērot šādus audzinoša rakstura piespiedu līdzekļus:

1) izteikt brīdinājumu;

2) nepilngadīgajam, kas sasniedzis 15 gadu vecumu, uzlikt par pienākumu atlīdzināt nodarīto zaudējumu, ja nepilngadīgais pats pelna un zaudējuma summa nepārsniedz pusi no valdības noteiktās minimālās mēneša darba samaksas;

3) nepilngadīgajam, kas sasniedzis 15 gadu vecumu, uzlikt par pienākumu ar savu darbu novērst nodarītā zaudējuma sekas;

4) nepilngadīgo nodot galvojumā vecākiem vai personām, kas tos aizstāj, kā arī citām personām vai organizācijām;

5) nepilngadīgo ievietot mācību un pāraudzināšanas iestādē.

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Eu labais šitāds blowjaīiz sen nebija lasīts, katrā ziņā piekrītu visiem tiem, kas par to jāņa lāča pakalpojumu, tiešām gribētos dzirdēt, kā kāds to sīko pieliek pie vietas!

P.S Kāds nevarētu pastāstīt sīkāk par tiem ierakstīšanas trikiem utt, nereti zižņā gadās šitādi gadijumu, ka būtu forši ierakstīt un vēlāk tautu pasmīdināt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...