Jump to content
GIGN Forum

Legomaanija


sulik
 Share

Recommended Posts

OO es ar berniba aizravos ar Lego! Kad man bija kadi 6 gadi man nopirka tadu robotu (gan jau kads atceras). Nebija parak liels un es saliku un baigi ietapikaas! Tad pec kada gada uz ziemassvetkiem man uzdavainaja lielo robotu (vareaj but kads 94/95 gads kaukur taa) kursh maxaja 28Ls smile.gif ! Tad vel kadus gadus 2 us liku Lego, bet tad kauka zuda interese... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

aceros kad kaadreiz es ar konstruktoru speeleejos biggrin.gif tik maza biju un aceros ka uztaisiiju taadu baarbijaam kreeslinju biggrin.gif tas gan bij ... smile.gif

aa un ar lego arii aceros kaa ar radler veel speeleejaam, tikai aatri daudz to kluciishu pazuda biggrin.gif

sulik respect wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaaa vecie labie laiki. Atceros kaa gaaju pie drauga speeleeties ar konstruktoru.

Tad kadu dienu pasaule naaca Lego un tad viss saakaas. Man tagad ir dahuja lego. Vinnos ir ap 300 Ls izteereeti un manam draugam arii taapat apmeeram, mees bijaam super lego mani un visi naaca pie mums speeleeties happy.gif

Man veel pati dauziit massiinu modellus ar aamuru, bet tagad man passam ir to siiko massiinu kolekcija! Moss veelaak man ielikt pic?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vecu topiku paceeli - bet ja reiz taa tad pateikshu , ka man ir viens klasesiedrs(15 gadi) kursh veel joprojaam miil ar lego speeleeties un skolaa neeed lai tikai iekraatu naudu un nopirktu jaunu komplektinju tongue.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

so what?

man piemeram ar tagad ir maniakala velme nopirkt kadu komplektu. vienigais tagad vairs to pirkshanu neveic viss vecaaki, bet gan pasham laikam naksies no algas maksaat, un tieshi tagad saak saprast cik tomeer ir daargs tas prieks...

Link to comment
Share on other sites

so what?

man piemeram ar tagad ir maniakala velme nopirkt kadu komplektu. vienigais tagad vairs to pirkshanu neveic viss vecaaki, bet gan pasham laikam naksies no algas maksaat, un tieshi tagad saak saprast cik tomeer ir daargs tas prieks...

es ceelu priekshaa faktu par to ka VINJSH PAT NEEED - kas man personiigi liekas paarsteidzoshi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest TradeMAAK

uuu  konstruktors man bija tik sen... tas bij veel tad kad es dziivoju ventspilii... kad man bija kaadi 3 gadi... bet lego... lielaakais ko mutere man uzdaavinaaja bija lielais piraatu kugjis... 

p.s trademaak tu mezhikaa kur dziivo???

Es visu laiku gribēju pirātu kuģi, bet mana mamma sajauca un nopirka kaut kādu tropisko salu. Biju ļoti apbēdināts, baigi gribējās smuko kuģi.

p.s. jā - Mežapāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Dzīvoju Ķempes ielā, bet klīstu pa visu Mežaparku. Un atceries, starp Mežaparku un Čiekurkalnu ir neredzama robeža - bijušo siltumnīcu robeža. Tas tā, lai tu nejauktu mani ari kādu Čiekurnkalna iemītnieku.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju Ķempes ielā, bet klīstu pa visu Mežaparku. Un atceries, starp Mežaparku un Čiekurkalnu ir neredzama robeža - bijušo siltumnīcu robeža. Tas tā, lai tu nejauktu mani ari kādu Čiekurnkalna iemītnieku.

Es zinu tās robežas, pasaki ar ko tu tusējies mežaparkā un kur tu tusējies un ja tu tusējies čierī, tad kur un arī ar ko, ganjau, ka zināšu, jo čierī 11 gadus dzīvoju!

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Es tusēju ar tādu kūlu pacānu kā Mārtiņš Lismanis. Brīvdienās ejam uz Ķeizarmežu, iegriežamies Zaļājā Estrādē, vispār staigājam, kur deguns rāda.

Link to comment
Share on other sites

iemaaciet_speeleet tu gadiijumaa visu riigu nepaziisti? 11 gadus dziivo chiekurkalnaa, 10 gadus purvciemaa, 5 gadus centraa, 6 gadus juglaa kjengaragaa utt cik tev gadi beerns ?

Man ir 16 gadi, visu Rīgu nepazīstu, juglā, ķengaragā, purviciemā,centrā neesmu dzīvojis!

Btw kurš būtu teicis bērns, Tev pašai nav vairāk, kā 14 vai 15?!?!?!

Edited by Iemaciet_spelet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...