Jump to content
GIGN Forum

Filmiņa


godiE
 Share

Recommended Posts

Nu ko, laikam jau nekas nenotiek ar to MovieMaking turnīru, tapēc es publicēju savu filmiņu!

Links uz Filer.lv ja kāds nav registrējies varu iedot akkountu (PM)

Vēl vienss labs links!

Uz taisītā accounta ir downloadots max atļautais, jāgaida 1diena (laikam) un ta atkal varēšu dot accountu!

Nu sorry par kļūdām, etc. (patiesībā filmiņai netika veltīts ilgs laiks)

Gaidu jūsu vērtējumu.

Varam iztikt bez liekas spamošanas! :ermm:

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

So, so.

Pirmais, kas iekrita aciis - izmeers. 60mb/min? KAMOON! Praktiski 2x lielaaks izmers, nekaa defaa.

Intro bija diezgan skataams, nebija parspilets ar tiem after effects stuffiem.

Par fragiem - Kaada sakaraa starp Virtus.pro un coL fragiem bija tedy puba -2? :)

Outro bija ok.

Forshi, ka nebija parspilets ari ar mapju kraasaam.

Muzika man ne paaraak, bet ja maak pareizi visu sakaartot un saskanjot, tad var izmantot jebkaadu dziesmu.

Kopumaa dotu ~7 balles.

Link to comment
Share on other sites

:lalala:

Vecīt, pliks vārds "Nepatika" ir vērts tik pat daudz, cik koptai rokai melns zem naga, tā ka bez pamatojuma neiet cauri. Es, piemēram, dažkārt vērtēju pēc tā, vai pats varētu ko tādu dabūt gatavu, ja nevaru, tad atsauksmes saprotams ka pozitīvas.

Par movie: ne jau pirmais un pēdējais godiE mūvijs, tā ka tikai labi vārdi no manas puses. :)

Tā tik turēt.

Link to comment
Share on other sites

Zinu zinu par to izmēru, sanāca beigās kaut kāda pišanās, un iznākums šitāds

Par fragiem - Kaada sakaraa starp Virtus.pro un coL fragiem bija tedy puba -2? :)

Man tur sanāca ka fragi vispār bij kaut kā jocīgi samiksēti, un sanāca vieta arī Teddy -2 :)

Link to comment
Share on other sites

Vārds nepatika būtu jāsaprot, kā gaumes lieta. Neko nepārmetu par video apstrādi, tā ir labā līmenī, bet vienkārši, nav tas kas man piesaistītu uzmanību un pēc noskatīšanos uzreiz izdzēsu, jo nebija vēlēšanās vēl viņu skatīties. Bet nu, tas tā. Nav jāņem dikti pie sirds. :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu man patiik. Patiik kraasas, kompoziicija, efekti un viss paareejais. Patiik, ka nav paarbaazts ar efektiem. Nepatiik pashi fragi, bet njemot veeraa, ka man fragmuuviji nepatiik pashi par sevi, tad tas ir pavisam ierasts. Nu visaa visumaa labs, to, ka tev ir talants zinaaju jau sen. 10/10.

Link to comment
Share on other sites

Jaa bija taada lieta ka zinaaju ka dzheks taisa filminju, teica ja nav gruuti iesuuta kaadu demku, iesuutiju kaadas 7, bet laikam vinjs vinjas nenoskatijaas + es nezinaaju ka taisa ar klaniem movie.. peec noskatiishanaas pateicu vinjam lai njem mani aaraa, bet bija jau par veelu :slap: , jo viss jau bija entaas reizes sarendereets utt..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...