Jump to content
GIGN Forum

Bildes


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zomghelpwr8.jpg

man te daži mazi uzbrukumi bija, nu es nenofoķēju, kad bija 23 savākušies :D beigās izrādījās ka kopā 23 juniti tajos 23 uzbrukumos atnāca.

opaabc4.th.jpg

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Plus Account 7 Days 15 Gold ?

Kāda jēga tērēt tik bezjēdzīgi tos goldus?

Travian plus klāt dod daudzas opcijas, ne tikai tos zaļos kvadrātiņus, visnoderīgākā ir iespēja likt būvēties vienai resursu mājai un vienai mājai, kas atrodas ciema centrā vienlaicīgi. Protams romiešiem tas neko nedod, jo tāda iespēja viņiem jau ir, vēl tur ir kautkāds analaizīngs un vel citi šiti... Pats īsti nezinu.

Un 15 gold nav daudz, padomā pats, ja pa nepilniem 13 Ls var iegādāties 600 goldus.

Rekur mana(s) ģerevņa(s) spīdā

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Un rekur s6 serverī

4.jpg

5.jpg

P.S. atvainojos par debīli garo postu :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

mersy var redzēt, ka tu + accountu nēsi lietojis, jo divas lietas uzlikt taisīties vienlaicīgi NEVAR! Tu vari uzlikt būvēt nākamo būvi, tā, lai pēc tam, kad būs pabeigta 1. būve travians pats uzliktu taisīties to būvi, ko tu uzliki. Tu to būvi vari ielikt tā teikt rindā. Kā arī var likt būvēties gan abas būves no resursu laukiem, gan abas būves ciema centrā. par romiešiem gan nezinu kā ir.

Link to comment
Share on other sites

abiem jums ir daļēja taisnība ... bet patiesība ir tur ārā :)

romānu rases īpatnība - struktūras ēku un resursu ēku tik tiešām var celt vienlaicīgi (no help.travian.com "Can raise or extend a building and resource field simultaneously")

par plus account - ļauj uzlikt būvniecību rindā ... tas ir uzliec vienu ēku būvēties un ja pietiek resursu - ieliec arī jau nākamo rindā (maximums ir divas ēkas "būvniecībā" 1+1 princips)

par citām priekšrocībās ar pluss accu var izlasīt atsevišķi = es viņu lietoju jo ....

- var dabūt lielāku karti

- var dabūt ātros pārskatus par visiem ciemiem - zinātāji spēs komentēt - īpaši noder - lai sekotu līdzi armijai un resusiem un noliktavu noslodzei - šamo fīču novērtēs visi kuriem būs vairāk kā 15 ciemi - jo īpaši.

uz iepriekšējā servera man bija 27 ciemi (apnika pārņemt :) )un tad kopsavilkumu fīcu novērtēju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

75585343zv8.jpg:peace:

a pārējos ciemus, zabej, nelikšu.

vinituu, es nesaprotu, kā var viens pats pārvaldīt 27 ciemus? jūs tipa spēlējat vairāki ar vienu acc un katrs pārvalda noteiktu daudzumu ciemu vai kā? man jau 5 liekas daudz un apnicīgi visus pārbaudīt. :)

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

:)

Ar tiem 80 ciemiem.. vienu kopigu uzbrukumu un nones ciemu :D jamman ta uzbruktu,tad es uz reiz izladatos uz ielas pa tadu gajienu... :D

P.S. kada jega pirkt tos PLUS.. mes LV neuzturesim tos pi*** arzemniekus... labak butu GIGN noziedejusi...

nav brinums ka LV tautai naudas sak izzust... :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Peec tam daudzas lietas iet jau automaataa un armija tiek razota vairaakos ciemos - offensive es domaju. Jebkuraa gadiijumaa maniaki!

Pagaidaam muusu alliances meerkjis arii ir tuvinaaties kaut kur saadam raadiitajam :) Meerkis nav WW buuveeshana. Piemeram Bobisarius - tas kuram lielaakais akkaunts pasreiz - visu laiku svinaas savos ciemos, lai dabuutu CP prieks nakamajiem ciemiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...