Jump to content
GIGN Forum

Games Spec For My Pc.


MADKILL
 Share

Recommended Posts

world of warcraft

ultima online

runescape - www.runescape.com

call of duty pirmo vari mēģināt

nfs UG vari pa netu maukt

tik wow un cod tev vārētu pabremzēt, bet kautgan codu uz šitāda pc mans draugs paspēlēja normāli.

P.S. ā jā - Quake un Unreal Tournament pirmie.

no valves vēl vari spēlēt day of defeat , ricochet, bet šitais ir sūds, tad vēl deathmatch classic, CS:CZ, Team Fortress classic, pirmo half laifu.

P.P.S. gunz vari mēģināt - www.gunz.com, ja nemaldos.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

:) Man ar 512 ramu diezgan labi bremzēja :lalala:

tu doma, ka viss ir atkarīgs no ram? lol

man var būt 4 gb ddr3 1600mhz un videokarte kautkāda riva un bremzēs.

es uz 512 ram un fx5500 ļoti vēsi paspēlēju wow un man paziņa wow paspēlēja vel uz sūdīgāka pc.

Nu labi ne cik sūdīgāks tas nebija, tikai celaron 900 mhz ar tikpat daudz atmiņu un tadu pašu VGA.

Link to comment
Share on other sites

lmfao

Par tēmu: NBA 2003 :thumbsup: Gan viens no labākajiem NBA, gan var maukt netā, gan nebremzēs. Vari mēģināt arī pārējās sporta spēles (NHL, FIFA). Live For Speed (LFS) arī +- normāli iet.

fifas, nhli visi iet uz praktiski da jebkādiem kompjiem, vnk grafiks visiem vienāds būs, jo cik velk, tik velk. Gribēdams kompīts vairāk nepavilks :)

btw kāds zin, kur nba 2003 var novilkt? godīgi saku-trakeros neatradu.

Link to comment
Share on other sites

traktorist nemuldi, ka neatradi. es viņu pagājušonedēļ no outlaw novilku. ar ātrumu bija kā bija (brīžiem normāls, brīžiem galīgā dir**, bet kaukā atnāca)

un runājot par NHL - ar sūdīgāku videokarti var gadīties problēma, ka spēlētāju vietā ir sarkani un zaļi cilvēciņi (pati spēle gan iet labi)

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...