Jump to content
GIGN Forum

Msg From France


cmdr
 Share

Recommended Posts

taa nu luuk nejaushibas deelj ar draugiem esu nonacis francija . precizaak taize, teixim taa, paspeeju izsuutiit visus meilus un atlika laiks internet surfam,un izdomaaju , ka nu luuk es te kaut ko vareetu iespamot.principaa sheit ir shausmiigi karsts un meitenes ir îlna dirsa..... shim pc ir tizla klava , pavisam savadaks burtu izvietojums.

ok gael jums, mosh ppa nedeeljas vidu veel îe pc pieseediishos

Link to comment
Share on other sites

nu jaa tu kruts esi francijaa bijis :<< lol viena no tizlakam valstim kur viss ir netiirs un var redzeet tikai smirdiigo eifeljtorni kuram gruuti tuvumaa pieiet kaa viss smird vairaak neko tur no taas valstis neatceros . Aaa un jaa 80% 4iksas tur ir resnas :< Takshto tur iipashi nau ar ko lieliities

Link to comment
Share on other sites

meitenes ta smukas, bet uzvienu zakji kaadi 3 kexi..... principaa ir veerts braukt , tikai dzumiiit ieksh taize nevar, toties var labi izspeeleeties futbollu un nosauljoties.... varu pateikt to , ka te ieksh taize var labi pastraadaat un par to eedienu sanjemt... uz shejieni tiku pa 110ls un eediens, dziivojamaas telpas ir ieksh cenas

Link to comment
Share on other sites

Esmu Francija nodzivojis savus paris gadus. Vismazak man patika Parize, tur bija traki garlaicigi (es biju kadu menesi) un ceļš ap lidostam un pašas lidostas smird, vienigais dzivojot Parizes nomale, maja ar jauku darzu un vina pagrabu naughty.gif var atslegties no stulba Paizes centra, kur turistus ved pilnu pakalju. Mes ar francuziem saucam turistu busus par mirlu vedejiem (jo turisti smird). Francija jau vispar rullz, padzivo ilgak thumbsup.gif Skolas pilns ar nigeriem, seviski no Alzirijas un Marokas, tie dzeki atri sak krist uz nerviem. Alpos un pie juras (seviski Vidusjuras) ir vislabak dzivot ilgaku laiku. Metro sux. Un vel besi tas, ka, ja gribi kautkur aizbraukt, tad jarekinas vismaz ar 600 km shock1.gif Lai gan celji tur ir labi, braukt sux. Un vel, ja maja ir kalnos, skabeklja trukums moka nemanami, tikka neko nedari, sac justies baigi sudigi un gribas gulet majas visu laiku. Chiksi nedzivo Parize XD.gif Kompji Francija visi ir pretigi, galigi negribas kerties klat, Franchu Win ir monstrs un burtu izvietojums vienkarsi kretinee. Nezinu, ko turisti tur dara, pats turists Francija nekad neesmu bijis cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

mmm, ir taa , par sho pasaakumu kur es atrodos ir atbildiigie muuki, un ielas , viss paareejais ir ok. tuuuristi ta p ir ok ariii. vakar , kad gaajaam guleet ieshaavaam sangri(VIINS) un tuseejaam liiidz kaadiem plkst 2 pa nakti ,mums muuki vandijaas pa mantaam , mekleejot alciigo, jo vienam atrada citaa teltii zaaaliitii un snjabi.... so mums noveicaas jo izdzeerushi bijaaam

Edited by cmdr
Link to comment
Share on other sites

happy.gif.

pie tam 70% ir RIKTĪGI resnas, no kā izriet, ka labi ja katra sestā meitene (15%) ir normāla. un no tā savukārt izriet, ka normālai meitenei tur ir samērā nekomfortabli atrasties uz ielas. no tā atkal var secināt, ka normālās uz ielas īpaši nerādās (vismaz ne jauki tērpušās wink.gif ) - tātad - francijā grūti satikt normāla izskata meitenes.

dzelžaina loģika images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...