Jump to content
GIGN Forum

Gign Winterparty!


fuj1tsy
 Share

  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tas savukārt nozīme naudas totāls patēriņš :)

ja nu tas tiek apvienots ar paintboll, tad kādas tās summas varētu būt? prosta, zinot sevi, kā sliktu naudas krājēju, varētu laicīgāk sāk iekrāt, lai BEIDZOT varētu ierasties un piedzerties ar kādu neredzētu seju :)

Link to comment
Share on other sites

Paga paga... :/ Apvienojums der TIKAI tad, ja ir divas daljas

- dalja a - nerals kodiens divu dienu garuma

- dalja b - optional paintballs

Vispar ir nereali kruta vieta, kur tuseties. Vieta saucas lejasdiezumi un atrodas pie usmas ezera! :)))

Tur ir majinas ar pirti un biljarda galdu. Tur ir 4tras istabinas (vai vairak). cena par majinu kadi 150Ls bet majinas riktiigi rulle! :)

Beefs

:)

Link to comment
Share on other sites

- dalja a - nerals kodiens divu dienu garuma

- dalja b - optional paintballs

Vispar ir nereali kruta vieta, kur tuseties. Vieta saucas lejasdiezumi un atrodas pie usmas ezera! :)))

Tur ir majinas ar pirti un biljarda galdu. Tur ir 4tras istabinas (vai vairak). cena par majinu kadi 150Ls bet majinas riktiigi rulle! :)

Beefs

Usmas ezers :slap: Ziemas viduu ? :D Nu lol ta ka nav par taalu temeets? Fuji saki savu vaardu kur tu esi planojis visu shito ?

Link to comment
Share on other sites

janvārs, noteikt, savādāk februārī takā ar vienu kāju iekšā eksāmenos.

Usmas ezers ( itīpaši lejstiezumi) neā, tur pirms pāris ned noslīka viens pazīstams makšķernieks un visi usmas ezerā pavadītie gadi dirsā. :/

Galvenais tiešām, lai ir normālas guļamās vietas, komas gadījumā būtu vieta, kur atlaisties.

Ar peintbolu apvienot būtu ideāli ( manuprāt ^^) TIK piķis varētu aiziet, kgan, tā pirts nebīja dārga, tad sanāktu tikai par ekipējumu maksāt...

kr4 redzēs, ko Fuji rakstīs :)

Link to comment
Share on other sites

un par citiem tādiem pašiem balsotājiem arī.

Bet es jau nemaz neteicu lai only and special for me iekarto winterparty...Un te lika visiem izteikties un es izteicos,ka man vnk neder,tas ka tas 99procenti juuzeru neintereseee tas jau taa pat ir skaidrs,bet nu varbuutu kads 0,01procents veleetos lai es ieraistos...takaaa kušīīīīi :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...