Jump to content
GIGN Forum

Serveris


Roy
 Share

Recommended Posts

nu būtībā es paķeru parasti kādu ārzemju serveri, kurā mazāks pings un vienkārši spēlēju. ja gribas ar letiņiem, ieeju gamerx un visus pwnoju vienkārši :)

ev, kas ir ar to gign serveri? 24/7 2fort ir garām. tā ir vienīgā karte, kura nepatīk :) un vajag kaut vai uztaisīt jaunumu, ka tāds serveris eksistē, savādāk gandrīz vislaik stāv tukšs.

Link to comment
Share on other sites

vopshem tas 2fort only reali pashlaik ir vienkarshi publikas piesaistishanai :) es ceru ka daudzi arzemnieki shajaa sakaraa ieliks gign serveri favorite listaa :) jo citadi tas staav tuksh...

sloti straadaa, bet pagaidam diezgan tizlaa veidaa - visu ar roku rakstu admins.ini failaa (kas smird) :D

visada zinjaa pashlaik nopietni tiek apsverta doma par jaunu serveri... iespejams tuvakajaa laikaa starteesim ar jaunu elpu un bez lagiem :) kaa arii ar papildus citiem serveriem ;/

Link to comment
Share on other sites

vopshem ar mapeem buus taa - pashlaik staavees 2fort, jo daudzi serveri ir nokrekoti un vinjos var speleet 32 speletaji... rezultataa tie raadaas serveru augshgalaa un parejie serveri staav tukshi... 2fort ir mape, kas piesaista cilveekus :) kamer valve netiks galaa ar tiem 32slotu serveriem, tikmer buus 2fort...

pectam pievienoshu cp_well, ljoti forsha karte imho... tai sekos cp_granary... vopshem lenaam jaiepazistina cilveki pa vienai kartei, nevis ar visaam uzreiz

Link to comment
Share on other sites

Worm, apmēram cik drīz varētu startēt šis serveris??

Btw pēdejā laikā cs.gign ir vienkārši pārākie lagi.! Bet tas tā :whistling:

Edite: tikko sapratu ka gignam jau ir TF2 serveris! :)

Ūlalāa normala naudiņa vajadzīga!

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

eh,nu 2fort ir pārāk , pārāk es nezinu kāda, bet man tā karte nepatīk. būtu vismaz dustbowl, gravelpit, hydro vai kaut kas, kur vairāk actions notiek :)

un, lai piesaistītu cilvēkus - uztaisiet jaunumu galvenajā lapā, lai zinātu, ka tāda lieta eksistē, ne jau visi lasa forumu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...