Jump to content
GIGN Forum

Cs_japan


amnezija
 Share

Recommended Posts

cs_japan

Mapes doma tāda lielie japāņu narko tirgoņi ir nolaupījuši jeb atpazinuši 4. amerikāņu spiegus, un ir sagūstījuši tos tāpēc palīgā dodās ASV specdienesta vīri jebšu CT, jo visiem ir zināms, ko japāņi dara ar gūstekņiem un tāpēc ir jārīkojas pēc iespējas ātrāk, bet tas nav tik viegi gūstekņi atrodas pa 2 katrā mājā un uz otru māju ir ispējams tikt tikai caur pirmo māju un asas izjūtas neizpaliek. :) ( Nu tāds neliels apraksts )

Map: cs_japan

Map by: amnezija

Textures by: Morfar

Laiks: diena, saulains

Gadalaiks: vasara

Tips: CS / ķīlnieki

Speciāli efekti: Nop

CT vietas: 16

T vietas: 16

Bildes:

cs_japan.jpg

cs_japan1.jpg

cs_japan2.jpg

cs_japan3.jpg

cs_japan4.jpg

cs_japan5.jpg

Lejuplādējam: (kurš formāts labāk iet pie sirds. )

cs_japan.rar

cs_japan.zip

Link to comment
Share on other sites

pēc skrīniem izskatās labi. vēlāk arī nokačāšu un paskraidīšu. bet jautājums tāds - vai nebūs baigā žurkošana no Teroru puses otrajā mājā un arī iespējams pirmajā? tā pat, kā assault`ā, vislaik terori sēž un gaida, kad kāds mēģinās ielīst.

P.S.

ko tad Japāņi parasti dara ar ķīlniekiem?? :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

A īpaša žurkošana nevarētu būt tāpē, ka no CT bāzes 2. māja ir tikpat tālu cik no T bāzes 1. māja un tas, ka es rakstīju, ka 2. mājā var iekļūt tikai caur pirmo māju tā tas ir domāts kā vispārīgi, jo otrajai mājai nav durvis, bet ir iespējams uzlekt uz kastēm un ieķļut otrajā mājā CT tik pat ātri kā T pirmajā mājā. ;) tur jau ir jāskatās pēc tā cik ātri gan T, gan CT iepazīst mapes + tieši priekš viņiem. Laigan priekš PUB servera šī mape īsti nederētu vairāk gan kā war3ft, jo ir lieli gabali, ko skriet un vietas, kur ar gravity 800 netikt, lai ātrāk veiktu misiju, un tamlīdzīgi.

P.S Par japāņiem a man viņi vienmēr ir likušies tāds sadistu tēls, bet pa šito te nediskutēsim. :)

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Man karte patika tikai:

:)

Dazhviet stulbi izveletas texturas(ipashi T bazee tie sienu maisi x) )

Zivis kustas uz vietas labak vispar nonjemt :D

Dazhviet majas gribas ieiet bet nakaa viens vieniigs bloks, butu labaak centraal laukumaa (kur hostegi) stura majaas ietaisiit tornjus

Bet ta karte okey :thumbsup: gribetos lai tu to updatotu ! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Par tiem "siena kubiem" tos nemainīšu zivis piedod nedaudz realistiskumu, lai gan stāv uz vietas ja zini modeļus zivis tādas pašas, kas kustas iedod nomanīšu torņus atstāšu ar tādus pašus, lai viņos nevarētu ieiet man jau brālis teica, lai taisa tā, lai var ieiet torņos un no augšas šaut, bet tad padomā uzlien pa 2 T katrs savā tornī un tik vālē visus ārā, jo no abiem torņiem ir tieš skats uz punktu, kur CT ieiet pie 2. mājas.

Link to comment
Share on other sites

tie kačāšanas linki, rakstīts cs_japan.rar un cs_japan.zip, bet reāli ir cstrike.rar un cstrike.zip

1. neliek cstrike nosaukumus, citādi nevar atpazīt kas par karti

2. nemāna cilvēkus un nosaukumu liek īsto, linkam jāsakrīt ar filename

par pašu karti

1. nekustīgas zivis točna nav forši

2. stūros kur ir mājas, tām ir nocirsti jumti. tiem jāturpinās tālāk, vai arī klintīm jābūt augstākām

3. uzzini kas ir textured lighting un izmanto to, jo "lampas" izskatās nereālas - tumšas un apkārt tik gaišs.

6/10

Link to comment
Share on other sites

Pa tām stūra mājām jā, kad sakompilēju un ieraudzīju bija slinkums kompilēt no jauna precīzāk negribējās draugam jau 3 reizi prasīt, lai kompilē man te PC biš gļuko un izdveš nepārāk smukas skaņas apmēram pēc 10. min kompilēšanas laika tāpēc dodu draugam kompilēt, bet būs jāsalabo nesmukumi.

Link to comment
Share on other sites

Kopsummā mape man patīk, ja nemaldos, tad vienā serverī jau spēlējām cs_japan mapē.

Zivis kuras kustās uz vietas ir stilīgas :muahaha:

mmm mājai tie pamati vienai arī ir diezgan nopietni :lalala::D (balsti, pamata.) kāda starpība domu sapratāt !

Link to comment
Share on other sites

Zivis kuras kustās uz vietas ir stilīgas :muahaha:

mmm mājai tie pamati vienai arī ir diezgan nopietni :lalala::D (balsti, pamata.) kāda starpība domu sapratāt !

Domā to māju, kas ir pie T bāzes piekrītu ir padīvaina :D māja uz 4 kolonnām, bet vajadzēja ko orģinālāku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...