Jump to content
GIGN Forum

Gign Lago


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Neveeleejos piesaarnjot suudziibu sadalju un noraut lieku vaarnu taadeelj rakstu at spams!

Jautaajums vienkaarsh - kapee gign peedeejaa laikaa tik traki lago? Gruuti uzspeeleet! Shovakar vispaar traki, pat bij jaaiet uz citu serveri speeleet!! :(

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz jau šāds topiks bija - aizslēdza, diemžēl neko neuzzinājām, kas pa vainu.

Vsp man tāds jautājums, vai man vienīgajam brīžiem arī web lapa diezgan bremzē? Diezgan bieži pat uzmet kkādu 500 error un tādu met virsū labu brītiņu.

Link to comment
Share on other sites

Speeleeshanu tik tieshaam neuzdzen tie lagi, peedeejaas dienas ir vispaar drausmiigas.. ieeju uz paaris min izeju aaraa,jo vnk lagi ir nenormaali, pings it kaa ok... bet lago taapat..

p.s. parcik shii ir sava veida suudziiba un worms vai macho sheit noteikti ieies, tad pie reizes izlabo to laikus forumam :) a to tagad ir 23:46, bet posts raadiisies jau apm 1:00am

edited: ty, biju domaaajis ka serverim automaatiski jaanomaina, + nekad nebiju skatijies board settingos ;)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ja sis tiesam it tavs worm serveris, varu pateikt uzreiz rodas problema ar VAC servera konektu kaut kadu, pec kadam 20-30 minutem spelesanas un parasti kadu izmet lauka, parasti viens no tiem esmu es.

80.232.169.233:27018 IP gign servera kura es rukaju.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...