Jump to content
GIGN Forum

Prison Break


mex
 Share

Recommended Posts

Interesanti, imdb rāda, ka ir parādītas jau 6. un 7.sērija, bet oficiālajā mājaslapā recaps it tikai 5 sērijām. Un izskatās, ka mans megasūkājošais nets ātrāk par 60 kb/s nevilks -_- Bet nu anyway LIELS paldies tev ! :)

Link to comment
Share on other sites

Man velk uz 100 kb/s ! Bet nu pagājušo nedēļ iznāca E05 un šonedēļ iznāca E06 ! E07 mybe ir tikai treileris (jo kad es meklēju pārējās sērijas) tām visām bij arī treileri klāt ! Un nav par ko ! :)

Link to comment
Share on other sites

kāds viņu arī ir noskatījies, man ir tādas aizdomas, ka tas ir feiks?

Link to comment
Share on other sites

Nuu es pēc 3 min pastīšos un pateikšu ! Bet man liekas ka tas nu nav feiks ! baigi daudz jūzeri ir iesaistīti un daudz sīīdo !

Ah ! Ir ok, bet ir viena liela cūcība ! To sēriju var noskatīties tikai tad ja tev ir DivoCodec ! Un es to mēslu nevaru ieinstalēt !

Skatīšos kā šito var apiet ! un ziņošu par jaunumiem !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Pastāstīšu ko zinu es!

Tātad! Trešās sezonas 6 sērija no "novafilm" relizes buus: Angļu versija:6 Novembrī

Krievu versija:7 Novembrī

Savukārt 7 sērija arī no "novafilm" būs: Angļu versija:6 Novembrī

Krievu versija: 8 Novembrī

Nezinu kas ir tas ko deva mex un kādā kvalitātē ir taa sērija bet ,bet novafilm relizes ir labas :thumbsup:

P.S man saap galva eju maciities :D

Link to comment
Share on other sites

Eu sry nebiju pie PC labu laiku un nevarēju pateikt ka tas ir totāls FAKE ! :( Stulbie vācieši :@ ! tipa viņi teica ka šitais it īstais un nav FAKE, ble un es noticēju !!! zbal !!!!!!!!!!!!! un pats stulbākais bij tas ka es nebiju pastījies kad iznāk E06 un tapē ar noticēju :( !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...