Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

traktorist uz baba maja vari pieteikties bet vajadzeja jau uz ciklopu pieteikties,jo skatos atackos SkaMs normala zelta bedre ticis :D un vispar jau to baba moja vajadzetu mest ara no aliances ! :( Skam taka tiri normali dzivo negribi atsutit kadus 2k resursu? :D talu jau ir bet tev jau vienC merchants vairak viens mazak neko nenozimes :khehehe: jo savdak vienam est no restorana nav pieklajigi :D:D

Link to comment
Share on other sites

:D un vispar jau to baba moja vajadzetu mest ara no aliances ! :( Skam taka tiri normali dzivo negribi atsutit kadus 2k resursu? :D talu jau ir bet tev jau vienC merchants vairak viens mazak neko nenozimes :khehehe: jo savdak vienam est no restorana nav pieklajigi :D:D

Cyclops ir skama ferma, chubs ir mana ferma un traktoristam tiek baba_moja !!!

Un pie taa arii paliksim, lai nav parpratumu, ja kadam vajag es nekad neatsaku resursus aizsutit...

Link to comment
Share on other sites

Cyclops ir skama ferma, chubs ir mana ferma un traktoristam tiek baba_moja !!!

Un pie taa arii paliksim, lai nav parpratumu, ja kadam vajag es nekad neatsaku resursus aizsutit...

nu cerams ka traktorists pasteigsies jo no atackiem skatoties nenirmali daudzi resursi aiziet ffh aliancei!

Link to comment
Share on other sites

ja manās lamatās iekrīt daudz karaviru un crop iet minusa tad tie kas lamatas mirs no bada? tā būtu loģiskāk ka ieslodzītos pirmos nomērdē badā un tad tikai manus karavīrus

un prieksh 3 ciema jātaisa 20lvl 1. ciema residence vai ari 2. ciema no jauna uzbuvet līdz 10lvl residenci?

Edited by hero
Link to comment
Share on other sites

kā 3. ciemu vajadzētu ņemt tādu kur daudz crop lauki? varbūt ka ir izdevīgi kautkur tālu no centra viņu taisīt un mierīgi attīstīties? un ja tu savus karavirus no viena ciema reinforce uz otru tad es vinjus varēšu tajā otrā ciemā kontrolēt?

Link to comment
Share on other sites

Eu kurs man tos spearmanus tur jau kaadu nedelju... Nav jau gruuti palidzet, bet vinji paliek vairaak un tas jau arii buutu okey, bet vinji noeed jau man 1/4 no mana cropa, un tas jau vairs nav forshi :) Atsuuti kaadu cropu vai savaac to armiju, jo man neviens uzbrukt netaisaas, un tie spearmani tikai eed paiku for fun, labaak atdod kadam savam kaiminjam lai vina crop eed nevis manu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) Atsuuti kaadu cropu vai savaac to armiju, jo man neviens uzbrukt netaisaas, un tie spearmani tikai eed paiku for fun, labaak atdod kadam savam kaiminjam lai vina crop eed nevis manu :thumbsup:

:superlol: Nu lol, nevaru beigt reekt.. Ljoti atvainojos par spamu :lolza:

Link to comment
Share on other sites

bleee... Šorīt piecēlos un ieraudzīju, ka mani 10klubi+settlers ir nomočīts. nē nu es nesaprotu kā tas pipsis varēja notēmēt taisni īstajā laikā, jo viņš no manīm ir 37lauciņu attālumā... pirms tam neviens vispār nebija uzbrucis. Tagad labākajā gadījumā būs jagaida vēl divas dienas, lai tiktu pie visiem trim settleriem...

Link to comment
Share on other sites

Vienu es jau pataupīju un aizsūtīju pie r&r kas man ir vistuvākais, jāiet bija 15h, bet šis settlers uztaisījās naktī, tāpēc nevarēju noseivot.

man apkārt laikam ir spiegi, jo nesaprotu kā keks kas ir 37laukumu attēlā tā varēja notrāpīt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...