Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es visu laiku uz crop liku mīksto, jo resus es visu laiku zagu, a vot pienāca brīdis, kad visiem ciemiņiem man apkārt visi resi bija, a bet crop nebija. Tā es tajā bedrē arī iekritu... Baiigi stulbi...

EDIT: Zabeiii aizgāju aplaupīt tuvējo ciemu un atkal crops pa nullēm. Dzēsīšu ārā šito akauntu.

EDIT: rofl, 4. serverī man tagad crops nāk 12h XD Pa nakti biju atstājis taisīt kādus 40clubswingerus, taagd kopā 115 troopi man ir. Man vēl jautājums, kur gauliem var uzlikt tās lamatas?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

šodien no rīta nervozs eju iekšā travianā, domāju jau, ka viss būs nopizģīts kā parasti, a,vot, figu, neviens nebija pa nakti un vakardienas vakaru un šodienas rītu uzbrucis un resursi visur gandrīz pilni :thumbsup:

un vispār es iztērēju manus pēdējos 15 goldus, lai aktivizētu to travian+ accountu. kāpēc jūs prasiet? taisni dēļ to visu stulbo zagļu, kuri zog pa naktīm. es uzlieku uz waiting loopu vairākus (diemžēl tikai 2) lietas, lai cēļ un tad nav tik aktīvi jāčeko, lai kāds nezog. vismaz es tik bieži pie datora nevaru tikt, tā ka šitā ir garantēts, ka vienmēr kaut kas notiks :)

vēlāk pastāstīšu vai bija vērts, bet domāju, ka vajag iztērēt tos goldus tagad un miers. man ir visi resourci + tas travian+. vēlāk tač, ja būšu jau labi attīstījies, man viņus tik ļoti nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

jap, tagad saprotu, ka viņš tomēr nav tik izdevīgs, kā likās. sākumā paviršu pārgāju pāri un domāju, ka baigi labais, naivi domāju, ka varēs likt, cik daudz grib mājas loopā, bet izrādās tikai var likt vienu uz waiting. bet nu nekas, gan jau ka pārdzīvošu to 15goldu zudumu.

atkal tas pipsļaks, no tiem 68ers uzbruka. maita! :)

Link to comment
Share on other sites

Viens krāns mani jau pāris stundu laikā dikti cenšās aptīrīt. Par laimi esmu sakačājis cranny un vienīgais viņa guvums ir 30 iron. Gribēju noslēgt pamieru, bet čalis atteicās. Sauca, pat mani alliancē, bet es atteicos un tagad šis draud, ka varu jau taisīt jaunu accountu. ^_^ Vopšem būtu labi, ja kāds viņu varētu bišķīt pamocīt... armijai stiprai nevajadzētu būt. Nu moš kādi 6 klubsvingeri -> 72|44. Viņam tur allianses biedrs arī blakām mūsu 7x7 kvadrātā. Vot sukuļi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bled buvejat cranny, kur var buut taadi jefinji !!! Psc vnk jeega jums no 5 clubs... Es lasu un saprotu kad daudziem nav sapratnes kaa sheit izdzivot...

Man ja arii kaads uzbruktu neviens neko nedabuu, jo PRIMARAIS ir cranny nav jeega bliezt resus augshaa ja jums nav cranny daaaaaaa....

r&r pasaki kurs uzbruuk tuliit tiksim skaidriibaa mle !

Vincisteram nosutiiti 300 Lumber,Iron Clay

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

1st Attack from my side! redzesim kas sanaaaks! izdosies vai ne? ^^ hmm... ja izdosies man vel 2 dzeki tuvuma ko terorizett ^^

paveicas ka man sakuma neviens neuzbruuk! takak no special need for cranny ^^ ok buveshu embasy beidzot! pienemsiet ludzu ? :)

a ja man ataka iet 7 phalanxi ja kas! ^^

post-10279-1194703023_thumb.jpg

Edited by kroplisj
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...