Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bencik kur paliki , nesam centra cyclopu ara , kamer vins nesaak pirmais.

Un kaa juus domajat man shonedelj darbs 20h/24h, cik paspeju darba iiet, un pa nedelas nogali vispaar laikanebuus(nu protams atradiishu), kas jadara jadar nesam vinju nost !

Link to comment
Share on other sites

Tolks huseinam tur celt no katra pa 30 čūbīšiem...

Man 2. village jau 10 catas ir gatavas+10catas būs līdz rītdienai gatavas.

Uzbrukumu cyclopam jātaisa būs saskaņojot laikus, lai viņam pēc iespējas ilgāk nesasūtītu reinforcmentus.

Vajag līdz nullei nonest.

Link to comment
Share on other sites

Mja, mana def armija tik tieshaam smuki noplauka. Bet es tagad esmu sagatavojis baigo atriebiibas plaanu. :D Eniivei, plaans buutu veel skaistaaks, ja kaads no jums man vareetu pastaastiit 1 lietu - kas konkreeti man buutu vajadziigs, lai nonestu chalim 15 crop lauku ciemu, kura pop = 198? Un vai es peec tam vinju varu dabuut savaa iipashumaa? Man vnk pie main ciema viens taadu briinumu ir uzbliezis blakus, un man tas baigi nepatiik. :D

EDIT* Okej, doma skaidra. Paldies, hero.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tātad ja es pareizi saprotu, tad man jaanokatapulteee vinam residence/palace (jaa tas nav capital) un jaanones visa armija (tas jau ir izdariits), tad atliek suutiit settlerus un paarnjemt ciemu vai vajag chieftan vai kaa vinu tur un tikai tad es vareeshu ookupeet to miestu.

ja vajadzees obligaati to chiefu, tad uz cik lielu atsauciibu es varu cereet ar resursu sasuutiishanu?

gribu atnemt vienu 9 cropperi.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAA, mani grib apeest. Tas Lucky7 laikam uz manis uzeedaas un saak mazliet brukt virsuu. Sliktaakais ir tas, ka man ne velna nav armijas un tas noziimee, ka nav iisti ar ko aizstaaveeties. Resursus it kaa pateereeju cik speeju, vieniigi crops palika gandriiz pilns liidz ausiim, bet tur es vairs neko nevaru padariit. Vieniigi jaacer, ka shis buus aizmirsis savam uzbrukumam piemest kaadu katapultu, citaadi man shajaa speelee buus jauns meerkjis - lai ko tas maksaatu, iznest visus vinja suudainos ciemus. :thumbsup:

MEGAPROEDIT* I hate that bastard... :hang:

http://s6.travian.com/berichte.php?id=11406648

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tas kraaninjsh man atnjeema 15k cropa, jo es aiz savas stulbiibas + neguleetaas nakts aizmirsu, ka nozog arii to, kas staav uz paardoshanu veikalaa. Resursus izteereeju, cropu saliku uz lielaam cenaam paardoshanai, un beigaas zaudeetaajs kaa parasti biju tikai un vieniigi pats. Bet nekas, es vinjam atriebshos. Vismaz centiishos cik speeka. ZIZ IZ SPARTAA!!!one1one111 :hmmmm:

Runaajot par reinforciem, man vinjus labaak nesuutiet, jo:

1- nav taa iisti ko aizstaaveet.

2- man shobriid armijas daudzums ir apmeeram... eee... 0? Jaa, vareetu taa buut. Taapeec viss ko ar to var panaakt manaa gadiijumaa ir armijas bezjeedziiga izvaakshana.

Mazliet jaapaspiezh uz resursiem, jaasataisa >1000 swordinji un it's payback time, b!tcheeeez... :devil:

Link to comment
Share on other sites

Okej, es esmu auzaas. Chalis man saak patstaaviigi uzbrukt un leenaa garaa izniicinaat manu ciemu. Esmu paspeejis savas barakas dabuut atpakalj tikai uz lvl 2, un pie manis naak jau kaarteejais uzbrukums. Taados aatrumos turpinot es varu sevi norakstiit jau tagad. :|

EDIT* Wohoo, main building destroyed! ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...