Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

Taa seedeeju un spaidiju taas aliances.. nu tad kaut kaa saspiedu liidz Kaskus... tiku arii liidz 1 memberim peec populaacijas un uzminiet ko es redzu? Personal Ally :Alucards negribu buut rupsh, bet tev neliekas ka tu vinjam esi dibenaa saliidis? Vai arii katru dienu izsuuti pusi no saviem resursiem nu tam it kaa nav noziimes.. Ja vinjs tev ir tik labs draugs, tad varbuut sarunaa lai arii citiem liek mieru?

Esi dzheks un paliidzi aliancei, uzzini kapeec uzbruuk, kas nepatiik, meegjini sarunaat NAP :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Personal Ally :Alucards negribu buut rupsh, bet tev neliekas ka tu vinjam esi dibenaa saliidis? Vai arii katru dienu izsuuti pusi no saviem resursiem nu tam it kaa nav noziimes.. Ja vinjs tev ir tik labs draugs, tad varbuut sarunaa lai arii citiem liek mieru?

Esi dzheks un paliidzi aliancei, uzzini kapeec uzbruuk, kas nepatiik, meegjini sarunaat NAP :pizdiblee:

Someone is a spy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tas viss protams ir labi kad cranny liela līmeņa sēdi un poh uz tiem uzbrukumiem. Man arī cranny jau 8līmeņa sēžu visi uzbrukumi poh. Bet var rasties tāda situācija kad pretinieks atnāk tev uzbrukumā ar katapultām un sāk jaukt tev mājās visas ēkas un tad jau cranny nepalīdzēs un būs pilnīgs ānuss.

Link to comment
Share on other sites

Personal Ally :Alucards negribu buut rupsh, bet tev neliekas ka tu vinjam esi dibenaa saliidis? Vai arii katru dienu izsuuti pusi no saviem resursiem nu tam it kaa nav noziimes.. Ja vinjs tev ir tik labs draugs, tad varbuut sarunaa lai arii citiem liek mieru?

Esi dzheks un paliidzi aliancei, uzzini kapeec uzbruuk, kas nepatiik, meegjini sarunaat NAP :pizdiblee:

Es jau meginaju sarunat naps vai alliance vini atteica, vini teica ja vajag naps vai allaince pasi piedava, ja vini to nedara tad neceri.

Man piedavaja vinu klana piesaistities, bet es atteicos teicu ka LV gilda esmu tad viens cuvijs piedavaja personaly ally es piekritu. Un resursus nekadus nesutu vispar neko neprasa, vienkarsi es vinam neuzbrukuvins man.

Link to comment
Share on other sites

nevar neko ar tiem gūstekņiem darīt, tikai palaist vaļā

EDIT:

Bļā! Uzbūvējiet cranny! Nebūs cranny metīšu nahuj ārā no alianses un došu vietu prātīgākiem, kuri nebaro pretiniekus!

reku cik samurays vienam atdeva 812 849 488 88 tas ir vienkārši pizģec!

un nediršat ka nepietiek resursi! lai cranny nākošo level uzbūvētu vajag mazāk resursus kā 2/3 no esošā cranny ietilpības, tā ko to jums pat nozagt nevar! nebūvējiet liekus sūdus! nevajag jums lielu warehouse, jums vajag cranny kurš noslēpj visu warehouse un vēl vairāk! nevajag jobanās lamatas, nevajag nekādus aizsargvaļņus pagaidām tā ir lieka resursu izgāšana!

un ja jūs nevarat kādu brīdi pie kompja tikt, lai iztērētu resursus dabūjiet sev sitter'i - cilvēku, kurš ar savu passwordu var jūsu accountā ieiet un lietderīgi izlietot resursus.

Link to comment
Share on other sites

Es ar taadu resurus daudzumu vareetu attiistiit jau blacksmitu uz 3lvli <_< Vai arii jau vareetu uztaisiit research axemaniem...

btw laupat tos smirdiigos ciemus ;) es ar laupiishanu esmu reaali paceelies :thumbsup: jaapaskataas cik taalu samurays, varbuut vareetu uzlikt uz ausiim, labaak man nekaa vinjiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

karo4i , man uzbruka vissdebilakajaa bridii , piecelos 07:00 iesledzu pc , pajiet laiks ieeju travian plkst 07:10 un redzu ka man uzbruka 07:05 minuutee , bled nokaveju paris sekundes un nopzidija clayu >_<

Karo4i mekleeju sitteru kurs vareeetu iejiet ieksa ap 09:00 - 14:00 dienaa un iztereet resursus uz upgraidu.

Ja kads ir taja briidi pie datora gandriz katru dienu un varetu pieskatiit manu accountu - tad ludzu piesakas , jo man ir jaiet uz skolu >_<

Link to comment
Share on other sites

:D

Jaa es veel shodien izmaucu cauri aliasneem tur veel viena kritiis araa izkataas :) Sakau sarunas ar tadam sakarigakaam alianseem NE, ar kuraam jau varetu nopietni runaat par taadu lietu ka aliansi. Viens par visiem visi par vienu, redzees, kas man izdosies :whistling:

Aaaa samuraj is the best :D Un Skam nokachaa minioperu, buusi vienmeer lietas kursaa :)

Un briidinajums Superrembo. Piedodiet, bet es neredzu nekadu logiju, kas tu esat LV alliance un esat labos draugos ar muusu ienaidnieku :blelohs: . VAi nu tu izmantojat savu pazishanos un stavokli, vai izlemjat vinji vai mees, nebuus te nekadas dirsaa lishanas, un dubultaa spelee, ar mums vai pret mums. Es vispar nesaprotu kaa SR tu ar blackcat vari runaat, peec vinja uzbrukumiem un izteicieniem. Ta ka dzeki izdomajat, kaut kaa shitas nav smuki. Es arii varetu buut labos draugos ar Lords un aiz muguras dirst,kad davai dzeki uzbruukam :(

Vispar izskatas, kad ja kaads neapstadinas lords, dirsaa buuss daudziem.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Doom clans vairs nepastaav , vini tagad sevi sauc par l0rdiem.

Karo4i eju caur mobilo , bet es tur varu paskatiities tikai cik man resursi un pm/reports , kur varetu novilkt vai kadu juus iesakat viss labako , jo man zb ka tie pedini.

Link to comment
Share on other sites

:) Sakau sarunas ar tadam sakarigakaam alianseem NE, ar kuraam jau varetu nopietni runaat par taadu lietu ka aliansi. Viens par visiem visi par vienu, redzees, kas man izdosies :whistling:

Aaaa samuraj is the best :D Un Skam nokachaa minioperu, buusi vienmeer lietas kursaa :)

Un briidinajums Superrembo. Piedodiet, bet es neredzu nekadu logiju, kas tu esat LV alliance un esat labos draugos ar muusu ienaidnieku :blelohs: . VAi nu tu izmantojat savu pazishanos un stavokli, vai izlemjat vinji vai mees, nebuus te nekadas dirsaa lishanas, un dubultaa spelee, ar mums vai pret mums. Es vispar nesaprotu kaa SR tu ar blackcat vari runaat, peec vinja uzbrukumiem un izteicieniem. Ta ka dzeki izdomajat, kaut kaa shitas nav smuki. Es arii varetu buut labos draugos ar Lords un aiz muguras dirst,kad davai dzeki uzbruukam :(

Vispar izskatas, kad ja kaads neapstadinas lords, dirsaa buuss daudziem.

pirmkart sis naps tiks sen izveidojies. Nekadu runu utt spy nav, un ka tu saki nesaskati logiku, es gan saskattu sis naps tika izveidots personigi kas attiecas uz mani un vinu, sis naps man neazliedz vina klana biedriem uzbrukt utt vien igi vinam.

Jo sakuma mes karojam un nelika vins man mieru un attistisanos, velak kaut ka ar vinu pierunaju partraukt un tad sis piedavaja do you want be friend or naps, es pateicu naps jo taja laika vel gaidiju iesaukumu tikai LV gilda, ja mani te nekas nesaistitu aizietu ar vinu kopa gilda.

Link to comment
Share on other sites

Man piedavaja vinu klana piesaistities, bet es atteicos teicu ka LV gilda esmu tad viens cuvijs piedavaja personaly ally es piekritu

sis piedavaja do you want be friend or naps, es pateicu naps jo taja laika vel gaidiju iesaukumu tikai LV gilda

Nedaudz sapinies savos melos, ne? Un dažus postus iepriekš kāds taču bija atradis vēlvienu Alucardu, kas citā aliancē bija.

Lūk - http://s6.travian.com/spieler.php?uid=4418

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

I ko sis izsaka ???

Man s6 serveri nav otra acc, varat pajautat ja interese info pie SPARTA! vai kikis

Varbut vel saksim meklet nikus Arucard arucards utt

p.s Pirms ir tada iespeja. kas notiek ar maniem karaviriem ja vini sez cietuma un tam ciemam uzbruk kads ne no LV vai mani karaviri parnaks majas, vai cietis lidzi.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

es ar ar to Blackcatu parrunāju, cerēju panākt mierizlīgumu, lai beidz man uzbrukt, lai var normāli attīstīties, šis teica - okey, bet tad, lai es sūtot viņam resursiem 1.5x no tā, cik es ražoju stundā, teorētiski es pat būtu to darīt, tad es varētu mierīgi neuztraukties par neko un attīstīties un 1.5x resursi toč nav daudz, bet tīri principa pēc es reketu neatbalstu un viņam caur puķēm pateicu, lai iet ieskrieties (negribējās iegrimt rupjībās, tas tomēr var nozīmēt mana nabaga ciema iznīcināšanu ;) )

bet īstenībā, man riebjas, ka man apkārt tik maz spēlētāji - manā 7x7 (būtībā pat 8x8) ir tikai 7 ciemi, no kuriem pat viens ir nobannots, tā ka viņam uzbrukt nevar, bet ar manu feiko accountu - viņam apkārt ir vienkārši pārbāzts ar ciemiem, tur vienkārši varētu plunderot, cik sirds kāro...

Link to comment
Share on other sites

es atbildi uzskatu visu kas ir uzrakstits augstak lidz p.s

Es vinam paprasiju neuzbrukt.

vins velak uzbruka un pec uzbrukuma es velreiz pajautaju beidz

Tad sakas parrunas un beidzot atsutija naps piedavajumu KURU ES pat neprasiju, bet atteikties ari negrasijos ^^

Jo ka es rakstiju vispar citos rakstots ka vins uzbruk ar 60 clubiem ka redzams ka kaskus nav licies miera klans un vel bij koments fuk vins man uzbruka 6 no rita ar 60 clubiem un 2 paladiniem kaut ka taa.

Kam interese manus komentus var palasit.

3 Nepamaniju ka vissa pilniba vina saruna ir izdzesta, bet ir saglabats viss ko es esmu traviana sutijis rakstos citiem. Jautajums ka to publiceet.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

ja es dienā ražoju 50 croppus, tad man viņam reizi dienā būtu jānosūta 75 croppi, tā tas bija domāts. daudz jau nav, bet tīri principa pēc - nē ;)

[EDIT] negribas piesārņot topiku ar stulbiem postiem, tā ka uztaisīšu reply, es atkal pārteicos!

gribēju teikt, ja ražoju stundā 50 cropus, tad dienā jānosūta 75 cropi. tas gan ir iespējams, man vēl paliek pāri 22,5h saražojums, kas ir pilnīgi pietiekami ;)

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Neliela informaacija par Account sitters , ja veelies kaadam dot savu accountu sitterot, tev vinjam nav jaadod parole!

Kaa sitterot:

1) ieraksti savu draugu pie account sitters

2) pasaki draugam accounta vaardu

3) draugs iet iekshaa ar tavu username, bet ar savu paroli

Sitters netiek klaat accounta informaacijai, paroleem profiliem utt. Vinjs var tikai upgradot resurus, taisiit hatas utt vinjs nevar arii likt neko klaat sadaljaam par goldiem..

P.S. Mozh zinaajaat, mozh nee :) cerams ka noderees :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...