Jump to content
GIGN Forum

Suuds


keda2222
 Share

Recommended Posts

Nu īsuma, sanāca baigie sūdi. Es ar vienu nepazīstamu džeku samainijos ar mu accesiem. Tas itkā vēl pohuj, ka viņš mani appsia, nav tik svarīgi, bet es viņam iedevu savu e-mail un paroli...lai viņš nomaina passwordu uz tā servera un itkā vēlāk atgrieztu paroli. Nu karoče džeks mani appisa, tas e-mails man ir baigi svarīgs...skypā es viņu rokā nevaru dabūt, jo viņs visu laiku ir offline.

Tātad lūdzu jums palīdzību, noskaidrot džeka identitāti... tb vārdu, uzvārdu.. u.tt.

Diemžēl vienīgā informācija, ko esw par viņu jums varu sniegt ir skype info.. csdm.cs4fun.lv kautkāds admins viņš tur laikam... Nu es vienkārši nezinu pie kā griezties.. varbūt jūs (nezinu kādā veidā) varēsiet palīdzēt..Jūtos baigi appists... :D

Link to comment
Share on other sites

lazgo, savu stulbumu varēji paturēt pie sevis, jo te runa iet par e-pasta atgūšanu

tākā tas drošvien ir kāds no foruma moderiem/adminiem, pēc skype nika šie atkrīt:

Martini

MaDDoGLV

Jukums

NoLiFeR`

Tsatidis

Lamzaks

Iesaku parakņāties forumā, varbūt atradīsi skype niku un īpašnieku.

vēl vari pagaidīt bīfu. hollowa atrašanā izskatījās diezgan pārliecinošs.

nu k, gl.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

1) LOL, dabon rokā emaila servisa/servera admini un pastāsti, kas par lietu

2) Ja pateiksi man pizģītāja vārdu, uzvārdu un ĻOTI, ĻOTI mīļi palūgsi, tad es pateikšu viņa adresi, lai vari aizbraukt un izārdīt viņam seju :thumbsup:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

worm strada inboxa. Ja emails ir uz inboxa, tad parunajies ar wormu. ja citur, tad pamegini atgut emailu ar slepeno jautajumu.

Ja tas ir tavs MU accounts, tad vari meginat rakstit zelabu vestuli uz MU, bet tev taja vestule dzeks ir janosauc par launpratigu hakeri un jaludz mu tev kaut ka palidzet.

Ja nedabusi savu emailu (caur kuru varesi redzet, no kurienes un kam tas dzeks ir sutijis email), tad vieniga ceribaq ir atrast vairak infas par vinu taja foruma, bet tas tev bus jadara pasam.

BTW, nezinu par skype, bet iespejam, ka dzekam ir uzlikts, lai tikai tev rada, ka vins ir offline.

Un vispar moska tu mus gribi appist un apkaast nevainigu dzeku????

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Em, nevienu es te necenšos appist.

Par mu man ir galīgs pohujs, galvenais ir e-mails.

Jā ir uz inboxa, tiešām būtu ļoti lieliski ja worms spētu palīdzēt, varu pateikt iepriekšējo passwordu, ja nepieciešams :D em..un ar password recovery nesanāks, jo es jau sen to e-pastu esmu izveidojis un laikam esmu norādītjis nepareizu dzimšanas datumu...

Es netaisos braukt pie viņa un viņu fiziski iespaidot... :D vienkārši palūgt savu e-mail paroli, un neatņemšu jau viņam savu acc, lai takš spēlē...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sit plaukstas, raksti wormam PMu, izstasti savu zelabu, neaizmirsti noradit savu inboxa pasta adresi ka ari vardu un uzvardu, lai worms var parliecinaties, ka tu nedirs, ka tas ir tavs emails un lieta darita!

Beefs

Par mu man ir galīgs pohujs, galvenais ir e-mails.

Jā ir uz inboxa, tiešām būtu ļoti lieliski ja worms spētu palīdzēt, varu pateikt iepriekšējo passwordu, ja nepieciešams :D em..un ar password recovery nesanāks, jo es jau sen to e-pastu esmu izveidojis un laikam esmu norādītjis nepareizu dzimšanas datumu...

Es netaisos braukt pie viņa un viņu fiziski iespaidot... :D vienkārši palūgt savu e-mail paroli, un neatņemšu jau viņam savu acc, lai takš spēlē...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...